Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra H 1.7cdti Vélemény...

Opel astra H 1.7cdti Vélemények? tapasztalatok érdekelnének! Autó vásárlás előtt állok és ez a típus tetszik de nem igazán ismerem ezt a motort.

Figyelt kérdés

#H astra 1.7cdti
2021. júl. 17. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most vettem egy 1.7cdti Astra J-t, 110 lóerővel. Nekem tetszik ez a motor, hosszú utakra ajánlott. Nem egy kifinomult mint egy benzines, inkább mint egy traktor, de van benne erő. Nem fog kilőni az indulásnál, de a turbo miatt könnyű vele előzni, 90-ről, 130-ra gyorsítani. Mint minden turbodízel ennek is kell a törődés, érdemes bele jó minőségű olajat tölteni, illetve prémium dízelt tankolni és akkor jó sok évvel ki lehet tolni az élettartamát. A km óra állástól ne félj, ezek bírják a 300-400.000 km futást is, igaz menet közben kell majd egy turbófelújítás, de erre érdemes apránként félretenni. Ha 80%-ában autópályán használod, akkor ez lesz a te autót. Budapesti dugóban csordoglálásra egy kis benzines ajánlott, nem ez :)
2021. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van 9 éve. Ez alatt használtam gazdagon, most tart 340.000 km környékén. Emellett van egy újabb 2018-as autóm is, az 1.7 H Astra már csak második autó. De el nem adnám semmi pénzért. A típushibái mind véglegesen ki lettek javítva. Olajfogyasztás nulla, turbó még gyári, motor még nem volt megbontva. Apróságokat kellett cserélni, mint főtengely jeladó, önindító- és generátor felújítás. Volt egy turbócső kirepedésem, egy vízcső kidörzsölődés. Kb ezek jutnak eszembe.

Ha van konkrétkérdésed,szívesen válaszolok.

2021. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2021. júl. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!