Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Klíma beszerelése kb mennyibe...

Klíma beszerelése kb mennyibe kerül egy 2004-es Ford Focus-ba?

Figyelt kérdés

A kocsi már megvan egy ideje. De a kívánt összegért senki sem akarta elvinni, ezért úgy döntöttem, hogy egy új kocsi vásárlása helyett inkább a meglévőt fejlesztem egy kicsit.

A kocsi Ambiente felszereltségű, szóval gyárilag nincsen benne klíma. Arra lennék kíváncsi, hogy kb. mennyibe kerülne egy klíma rendszer beépítése?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2021. júl. 18. 09:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen kérdés van már itt, a lényeg az, hogy jobban jársz ha eladod, és veszel egy klímásat.
2021. júl. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted tartsd meg, elengedhetetlen számodra a klíma megléte vegyél másikat.
2021. júl. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

először is nézd meg, hogy ki van-e alakítva a klíma fogadására(sok gyár úgy csinálja a fapadost, hogy egyszerűen kihagyja a klímát, de a hely, a tárcsa alkalmas a befogadásra)

Aztán a bontóban veszel egy donorkocsiból még jólműködő sérülésmentes klímát, és mehet a hetekig is eltartó aprólékos munka. Ha szereted az autódat, akkor nem nagy cucc..


A végén számlára gázzal feltölteted szakműhelyben, és probléma pipa.


Sok szerencsét.

2021. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

3-as vagyok...szándékosan nem értam árat, mert inkább a munkadíj a horror. A kompresszor, a hőleadó,stb, ezek bontóból talán összejönnek..

A türelmes, hozzáértő szakember óradíja az más tészta.


Mi a saját magunk szereltünk be egy bontott klímát..három hét alatt megvolt. Hűt rendesen.

2021. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van donor és megvan az utolsó csavarig minden, talán fél millából megállhat. Ha mindenből gyári újat szeretnél, akkor ennek a többszöröse.
2021. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme. Az egész autó nem ér annyit, amennyibe egy klíma beszerelése kerülne. Add el, és vegyél klímás autót!
2021. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3. A bontóból nem lehet venni sérülés mentes klímát ez biztos.

Hamarabb tönkre megy a klíma mint az autó.

Nyilván eladhatatlan ha nincs klíma benne .

2021. júl. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!