Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tolatóradart szerelhetek-e a...

Tolatóradart szerelhetek-e a hátsó rendszámtábla tartóba? Ezt nem tiltja semmi? A KPM?

Figyelt kérdés
Úgy akarom kivitelezni, hogy a reklámcsíkot alúl megszélesítem kb 4-5 cm-re, mivel az érzékelők 22 mm-esek és akkor tudom befúrni őket.(Láttam ilyet hivatalos weboldalon is csak kisebb érzékelőkkel).Nekem még az előző kocsiról maradt meg. De megoldható úgy is, hogy csak a három (vagy kettő is elég) érzékelőnek teszek fel lapkákat tartóknak, amire ráfúrom az érzékelőket. A két szélsőt még szögbe is kell állítni.Csak mit szólnak a hivatalos szervek? No meg a reklámozó, akinek a most fent lévő csíkját eltávolítom.

2021. júl. 18. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

a rendszámtábla tartó a tied, nem a cégé akinek a reklámja rajta van

azt csinálsz vele amit akarsz

2021. júl. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felrakhatod, a rendszámtábla tartót megvetted, azt csinálsz vele amit akarsz. Más kérdés mennyire lesz így megbízható, vannak kétségeim
2021. júl. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én stabilabb helyet keresnék neki, de a rendszámtábla tartót, pont mindenki telibe szarja.

Igen, még a KPM is.

Te senkit nem reklámozol.

Akár egy krómozottat is vehetsz helyette.

2021. júl. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Közben kisérleteztem élesben és rájöttem, hogy a rendszámtábla sarkaiban elhelyezett érzékelő - akárhogy is állítom szögbe - nem képes a kocsi sarkot lefedezni, tolató-forduláskor nem sípol be, ha a sarokhoz közelít valami. No meg a tartó eléggé rezeghet is. Úgyhogy az ötlet elvetve, pedig jónak tünt, pláne, hogy láttam 16.900.- Ft-ért egy három érzékelős, kitalált és forgalmazott rendszert. [link] . Azt nem tudom, ők hogy látják a kocsihátsó jobb-bal sarkát - vagy csak a hátramenettel törődnek.

Keresek egy stabil megoldást, ahogy volt a javaslat is. nem akarom a lökhárítót megfúrni. ezért próbálok más felerősítést keresni.

Üdv.

2021. júl. 18. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!