Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóknál, motoroknál miért...

Autóknál, motoroknál miért van az, hogy némelyiknek a kipufogója olyan iszonyú hangos 'berregő' hangot ad ki? Amennyire én tudom, ezt direkt csinálják, de ennek mi a gyakorlati haszna?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 22:48
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
A mikropéniszüket kompenzálják vele.
2021. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Mi ez a kérdés? Nagyobb motoroknak nagyobb a hangja, amit szeretünk, ennyi.
2021. júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem letört a középdobnál a kipufogó.

Berreg brummog.

2021. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kipufogó dobok mókolásával vagy elhagyásával lehet elérni. Keress rá: straight pipe
2021. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Gyakorlati haszna, hogy hangosabb és emiatt az üreges testekbe több vér gyülemlik a gazdájának, és mindenki más a környezetében a pokolba kívánja.
2021. júl. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert néhány agyhalottnak tetszik, és ők lesz@rják hogy mindenki más nyugalmát mennyire zavarja.
2021. júl. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kipufogódobot kiszerelik, vagy a kipufogócsövet átalakítják. Ha megnézed az ilyen autókat, ezeknek a szokásosnál vastagabb a kipufogócsövük.
2021. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Motoroknál annyi gyakorlati haszna van, hogy könnyebben észrevehető, úgymond a jármű kis méretét kompenzálja.
2021. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!