Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Insight megéri az árát?

Honda Insight megéri az árát?

Figyelt kérdés

Automata váltó, digitklíma, max. 6 literes fogyasztás, viszonylag élhető méretű beltér, és hát, elvileg megbízható Honda technika.


Keresgéltem de én legalábbis nem találtam "ellenfelét" a rángatásmentes, kényelmes és elég csendes üzemet is mint szempont figyelembe véve.


Van esetleg olyan ami szintén beéri szigorúan 6 liter környékén taposós üzemben is átlagban, és ha nem is automata de legalább kényelmes, csendes és kéziváltós, nem az a lekvárkavaró, akadós fajta kétmillióig...? Pl. Jazz-t néztem, 1.4-es megeszi még a hetet is...


2021. júl. 22. 15:05
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:
Prius, Auris hybrid, CT200h
2021. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Prius, Auris hybrid, CT200h 2 millióig? Hát nem tudom... vegyek töröttet?
2021. júl. 22. 15:29
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
2 misi alatt az IMA hibrid teljesen jó. Nem azért olcsók mert rosszak, hanem mert kevésbé hatékony pl a toyotához képest.
2021. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:

Egyrészt nem tudom mi a baj a töröttel, ha nem 2 fél autó van összetaknyolva és normális minőségű javítást végeztek akkor reális áron engem nem zavar hogy törve volt, másrészt én belövök egy árkategóriát és azon belül eldöntöm hogy mit akarok nem pedig megszámolom a pénzem és megveszem azt ami belefér.


Belépő szintű, megbízható hybrid kell? Insight-Civic-Prius2(?) a legolcsóbbak. Ha ezek közül kell valamelyik jó, ha valami miatt kizárod akkor a következő szint a Prius3-Auris. Ha van 2 millióm de nem érzem hogy az első hármasból kell valamelyik akkor inkább várok picit és rakok mellé félmilliót hogy olyat vegyek amit szeretnék ne pedig orrlógatva amit tudok.

2021. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!