Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csörgő hang a bal első keréknél?

Csörgő hang a bal első keréknél?

Figyelt kérdés
Egyenletlen úttestnél csörgő hangot hallok a bal első keréknél( olyan mintha kilazult volna valami és csörömpöl) Egyenes úton viszont nem. Illetve pár napja 60km/h sebességig hallok halk váltakozó bugást mint amikor forog valami de csak gáz levételnél üresben. Most volt motorfelújítás, Vectra B. Mi lehet a baj?

2021. júl. 23. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Futóművet nézesd át.
2021. júl. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most volt futóműbeállítás.
2021. júl. 23. 10:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, ilyenkor mindig ezek a válaszok jönnek, hogy most volt futóművesnél, most lett a motor felújítva, stb.


Amúgy ha tényleg "most volt" akkor fogd a számlát, és vidd vissza reklamációba.

2021. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Most volt futóműbeállítás."

előtte is csinálta? Mert ha nem, akkor ott nem húztak meg rendesen valamit, ami most kotyog.

A csörgés leeht még a féltengely-gumiharang elszabadult szorítógyűrűje (az az ABA-bilincs jellegű izé).

Mindkettő lehet attól is, hogy az az oldali féltengely nincs rendesen bepattintva a váltóba és tud kicsit ki-be mászkálni a bordástengelye.

Esetleg kopott kerékcsapágy is tud ilyen motorfék-gáz esetén eltérő zajt adni.

2021. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Wadmalac köszönöm szépen.

Előtte is hallottam egy kicsit, csak valőszínű nem figyeltem rá annyira, most kezdtem el jobban hallgatni, hogy nincs-e valami fura hangja.Jövő héten viszem vissza a szerelőhöz már beszéltem vele. Kíváncsi voltam kinek milyen tapasztalata van ezzel kapcsolatba.

2021. júl. 23. 13:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!