Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW golf IV 1,6 vagy 1,4 SR?

VW golf IV 1,6 vagy 1,4 SR?

Figyelt kérdés
Szemezgetek a VW golfokkal, fiamnak. Benzines én nézem, tudom 10böl 9 tdi párti. De árban nagyon el vannak szállva. Igen, az 1,9tdi kimegy a világból, de a lábam már kilóg a kasztniból😁. Nos az SR motorokra lennék kíváncsi a véleményekre tapasztalt golfosoktól. 1,4 vagy 1,6 sr? Ahogy nézem az 1,4 gyengécske🤔. Köszönöm
2021. júl. 23. 09:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Az árakat nézve és a költségvetést 2000-2003ig.
2021. júl. 23. 09:12
 2/2 Wadmalac ***** válasza:

Nekem Seat Cordoba kombiban van az 1.6 SR motor, szerintem nem rossz.

Az a 101 ló egész tűrhetően húz, mondjuk inkább 3000 felett kezd el igazán teljesíteni.

Egy rossz szokása, konstrukciós hiba, hogy a berántott fals karterlevegő ha párás, az olajsapi alatt olyan tömény olajtrutymó-lerakódást csinál, hogy hengerfejesnek hiszed tőle, meg bemegy a trutyi a vákuumcsövekbe és el-eltömi, egészen a fojtószelepig eljut a cucc, ott is koszol.

2021. júl. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!