Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Index relé bekötése hogy van?

Index relé bekötése hogy van?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni egy 2 lábas indexrelé bekötéséhez. Egy B és egy L betű van az érintkezők mellett, ennyi van rá írva, meg az hogy M0709, ami gondolom a típusszáma. Nem tudom hogy hogyan lehet be kötni, még soha nem csináltam ilyet, kérlek valami rajzot vagy leírást küldjetek, mondjuk hogy hova kerül az index lámpa, az aksi meg ilyenek. Előre is köszönöm a válaszokat!
2021. júl. 23. 12:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Figyelj már, unatkozni, meg bunkózni máshova menjél. Választ kértem, nem azt hogy okoskodjál. Ha olyan okos vagy azt is leírhatnád hogy mit hova kössek.
2021. júl. 23. 13:27
 2/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Te (legalábbis a kérdés alapján), nem egy irányjelző relét akarsz bekötni, hanem egy irányjelző nélküli, gondolom segédmotoros kerékpárra akarsz irányjelzőt szerelni.

A hiszti helyett, mutasd meg olyannak, aki ért hozzá, mert ez nem olyan egyszerű mutatvány.

Főleg hogy semmit nem tudunk a járműről, neked meg fogalmad sincs, hogy mit akarsz csinálni, de abban legalább semmi tapasztalatod sincs.

Szintén a kérdés alapján, még az alap dolgokkal sem vagy tisztában.

2021. júl. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most már azért sem írom le.
2021. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 krwkco ***** válasza:

Itt van valami egy 2 lábas relé bekötéséről:

[link]

Egyébként nem R és L van ráírva? Jobb és bal?

Én azt saccolom, hogy a testje a negatív. Az R-re és L-re megy a két lámpa kapcsolóval a plusz felé. És ha jól választod meg az izzók teljesítményét, akkor amelyik be van kapcsolva, azt a relé villogtatni fogja.

2021. júl. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez egy egy Bangma 2t robbanómotoros bicikli. És egy irányjelző relét kéne bekötnöm, irányjelző lámpákkal. Értelemszerűen... Mi a tökömért hagynám ki a lámpákat, azé ennyire hülye én sem vagyok. Tehát van egy egész rendszer, irányjelző relé, irányjelző lámpák, egy aksi, vezetékek, és egy kormánykapcsoló. Ezekből kéne valamit alkotni, csakhogy nem tudom, mert nem értek hozzá, és úgy mindent én csinálok meg, mivel túlnyomórészt értek a dolgokhoz, ehhez most éppen nem, ezért gondoltam hogy írok egy kérdést hátha lesz valaki olyan kedves, és okos és leírja hogy hogyan kéne bekötnöm az irányjelző rendszert. Mindjárt csatolok egy képet az irányjelző reléről. És egyébként B és L van a relén. És csak 2 lába(érintkezője) van.
2021. júl. 24. 10:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Jajajj, az nem jó. Inkább cseréld ki belső égésű motorra, a robbanó az veszélyes. Tudod, a szétszóródó alkatrészek, meg ilyenek...
2021. júl. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a semmit! :) megcsináltam egy magam. Azért jócskán meglátszik hogy mennyire segítőkészek az emberek, sok idiótaságot tudtok írni, de hogy értelmes dolgot írjatok arra már semmi ész. További kellemes unatkozást kívánok nektek! Szép napot!
2021. júl. 24. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:

Egymagam nem egy szó?

Nagyon szívesen. Látod ez alapján meg tudtad oldani, és tanultál is valamit.

2021. júl. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!