Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy katalizátor?

Mennyit ér egy katalizátor?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat lehet hallani, hogy lopják a katalizátort. Miért pont azt? Miért ilyen "nagy üzlet" ez? Mennyit ér egy katalizátor, hogy megéri nekik ellopni?

2021. júl. 24. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
30-tól 900 ezer forinting akármennyi lehet, típusonként változó, hogy mekkora nemesfém tartalma van.
2021. júl. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert drágán felvásárolják őket, nehezen beazonosítható, vagy egyáltalán nem, hogy honnan származik. Na és igen 30 ezertől vásárolják fel akár 1 millió ft-ig is. Itt egy felvásárló cég kb 5000 fajta autóból választható ki, és nézhető meg, hogy melyiket mennyiért vásárolják fel. [link]

Ezek közül a mercédesz egyik típusának katalizátoráért fizetnek legtöbbet, ha jólláttam. ( 1,1 millió ft körül)

2021. júl. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a mercedes katalizátor ennyit ér: [link]
2021. júl. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jézusom :D én azt hittem pár ezer forint. Így már érthető, köszönöm szépen a válaszokat
2021. júl. 24. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!