Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Árban jó autósiskolák Budapesten?

Árban jó autósiskolák Budapesten?

Figyelt kérdés
Legjobb lenne ha a 13.kerületben vagy a környéken találnék árban megfelelő iskolát.

2021. júl. 25. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az a gond az olcsó iskolákkal, hogy mivel olcsó, így rogyásig vannak tanulókkal, tehát sokkal hosszabb ideig tart megszerezni a jogsit.

Az ilyen helyeken általában

-hónapokat kell várni, hogy legyen szabad oktató (amikor én érdeklődtem, volt olyan hely, ahol 6-8 hónapot mondtak)

-ha kapsz oktatót, akkor is csak heti vagy kétheti 1 alkalommal tudsz menni, mert annyit ér rá.


Arra is figyelj, hogy sok iskola trükközik az árral, pl olcsó, de az apró betűs részben benne van, hogy ezért az árért csak heti 1 tanóra vezetést biztosítanak (tehát a 30 óra 30 hét alatt lesz még, ha minden héten tudsz menni) ha gyakrabban akarsz menni vagy dupla órát akarsz, akkor meg annyiba kerül, mint kb minden normális helyen. (ilyet is találtam amikor keresésben voltam).


Ezen kívül a vizsga sikeresség mutatót is meg kell nézni, meg az átlagos képzési órászámot. Ez azért fontos, mert pl egy drága iskolában azt látod, hogy 6000 Ft egy óra és átlagosan 35 óra alatt van még a jogsi, míg egy olcsó helyen mondjuk csak 4000 Ft egy óra de átlag 50 óra kell a tanulóknak, tehát végeredményben a drágább órás helyen olcsóbban jössz ki a végén.


Szóval igazából azt kell mégnézni hogy neked mi a prioritás.


Most nem tudom milyen árak vannak, de én az autó plusz autósiskolát jó szívvel tudom ajánlani. Amikor 2 éve csináltam, akkor nekik volt a legjobb az összes mutatójuk. Minden flottul ment, nem volt semmi gond. Pont a 13. kerületben vannak.


Ha kell segítség, írj nyugodtan!

2021. júl. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Oktató függő is a dolog, mert én meg úgy jártam, hogy meg lett a szükséges óraszám és kiderült, hogy még 200 km-t kéne vezetni.

Ja mondom kösz. Venni kellett 8 óra pluszt.

Ráadásul szemét is volt, mert az első két órán úgy mentünk a tanpályára, hogy ő vezetett de már az autósulinál benyomta a mérőt.

Tanpályás vezetés meg kb 3-szor annyiba kerül km díjban. Lényeg a lényeg, hogy valami 18 ezer körül vontak le a 2 óra tanpályás vezetésre amiből kb vezettem effektíve 55 percet.

2021. júl. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!