Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorral forgalmi vezetés?

Motorral forgalmi vezetés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy egy negyed éve vágtam bele az A2 jogsiba, mondván hogy ez jobban megéri már mint az AM. A rutinon túl vagyok, most fog jönni a forgalmi vezetés. Nincs még semmilyen jogosítványom, illetve a váltás is csak megyeget mivel még kezdő vagyok. Így nagyon parázok ettől az egésztől. Tényleg ennyire nehéz vagy csak túlgondolom?

Mire figyeljek?



2021. júl. 26. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre figyelj. Főleg motoron, mert nincs melletted az oktató, aki fékezne, elrántaná a kormányt.

A motor kezelése (váltás) lesz a legkönnyebb az egészben. Itt csak annyira figyelj, hogy lassítás közben már váltogassál vissza, mert álló helyzetben nem mindig lehet.

2021. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok dologra pl mikor megállsz akkor jobb lábadat rakod le nem balt mert váltás hamarabb megy .Váltásnál vissza tolod a gázt teljesen stb.De szerintem a legfontosabb a hogy a féket progresszivan húzód be .Ne kapkodj .
2021. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kanyarodsz soha ne rantsd be az elso feket. Bar mashol se, de ott kulonosen fontos. De ami nagyon fontos, hogy ettol meg hasznald, de erzessel.
2021. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megvolt az első, egész jó volt. Néha lefulladtam de hát ilyen az első alkalom:DD
2021. júl. 29. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Megesik, valamit valamiert .
2021. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!