Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 évszakos gumi autópályára?...

4 évszakos gumi autópályára? Jó választás lenne?

Figyelt kérdés
2021. júl. 26. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha keveset mész és nincs sok pénzed akkor igen. Ha sokat mész, akkor ne. Ha megengedheted magadnak a két garnitúrát, akkor se.
2021. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
megoszlanak a vélemények. és bár egyre jobbak a négyévszakos gumik, én nem használnék ilyet. szerintem az lehetetlen, hogy hidegben is havas/jeges úton és nyáron a 80 fokos aszfalton is helyt tudjon állni. egyszer én is nézegettem a 4 évszakos gumikat, hogy mi lenne ha... mi szoktunk menni autóval nyaralni 2x egy évben, telelni meg 1x. nem tudom már melyik országba mentünk pont, de van olyan ahol megbüntetnek nyáron a 4 évszakos gumival. akkor lemondtam róla.
2021. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bőven jó. Nekem is az volt előző autómon. Azért tudni kell, hogy ez nem autóverseny, ahol a gumi tényleg számít. Betartva a sebességhatárokat és az útviszonyoknak megfelelően közlekedve tökéletesen kiszolgál a 4 évszakos.
2021. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!