Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Europai korutazas, milyen...

Europai korutazas, milyen biztositassal? Milyen furgonnal?

Figyelt kérdés

Szeretnek elmenni spanyolorszagba oda es vissza egy furgonnal. Szemelyuatoval mar megtettem ezt az utat, de furgon szerintem kenyelmesebb lenne tobb szempontbol is. Valamint a furgonnak tobb hasznat latom, mert eleg sokat szaladgalok az obiba meg a tuzepre, de nem mint ceg, hanem mint maganszemely. Igy egy furognnak mindenkeppen csak az elonyet latom. Ujat szeretnek venni teljesen, tehat 0-50 kilometereset egyenesen a gyartosorrol.


Kerdesem hogy melyik fajta autot ajanlanatok? Es milyen assistance biztositast?


En az AutoSOS-rol hallottam: [link]


Ami az autot illeti vacilalok kisebb meretuek kozott, mint pl. a Vw transporterek, peugeot expert. De ugy tunik nekem hogy a nagyobbak olcsobbak, mint pl a jumper vagy a peugeot boxer, renault master, citroen jumper, stb..


2021. júl. 27. 09:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Meg annyi hogy a nagy markakat kizarom, mint pl. mercedes (sprinter) opel vivaro, ford mert tul dragak. Inkabb az olcsobbak kozul keresgelnek, mint a citroen es a renault, esetleg fiat.
2021. júl. 27. 09:58
 2/3 D. Brasco ***** válasza:
Ha nekünk kell megmondani,hogy egy furgonos utazashoz te milyen furgont vegyél már régen rossz....egyébként meg olyat amelyiknek tetszik a színe.Azt írtad újat akarsz venni,úgyhogy tök mindegy mert vagy 5 évig ugyis van rajta garancia ......
2021. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hatha van itt valaki aki futarkodott vagy szallito cegnel dolgozott, es tud meselni az autok megbizhatosagarol, illetve hogy melyik assistance szolgaltatas a legjobb ar-ertek aranyban.
2021. júl. 27. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!