Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jawa babetta vélemény?

Jawa babetta vélemény?

Figyelt kérdés
Megéri vásárolni, mert sokat hallottam hogy sok probléma van vele. Tényleg így van, vagy eltúlozzák?

2021. júl. 27. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyárilag sem volt soha a legjobb. Átlagosan elmentek úgy 5 ezer kilométer komolyabb gond nélkül. Most ez úgy 2-3 ezer, mivel sok alkatrészből csak utángyártott van, aminek a minősége messze van a gyáritól. Tavaly láttam egy jó Babettát. A fickó mindent kicserélt rajta, tényleg mindent, csak a külső elemek voltak Babettáról valóak. Azt mondta, hogy így már tartós, akkor már 18 ezer kilométernél volt vele és alig kellett szerelni rajta valamit. Én is ezt az utat követném, ha Babettázni akarnék.

Hobbi motornak lehet jó szerintem. Az alacsony sebesség miatt úgy is csak rövidebb távokra érdemes vele menni.

2021. júl. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Sokat segítettél! :)
2021. júl. 27. 22:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legmegbízhatóbb segédmotor volt régen.

Ha jó állapotban volt és vigyáztál rá, akkor szinte hozzá se kellett nyúlni. A fékek voltak gyengék és nehézkesen működtek egy idő után.

2021. júl. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt a papámnak több is, ő nagyon szerette őket. Átlagosan olyan 1,5-2 évet mentek nála, utána eladta alkatrésznek, majd vett egy másik újat.
2021. júl. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!