Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes venni benzin/gáz...

Érdemes venni benzin/gáz üzemű automataváltós autót?

Figyelt kérdés
Vannak eseteleg előnyök/hátrányok az ilyen üzemű autóknak?, Biztonságos az ilyen autók üzemeltetése? Nem igazán ismerem a vegyes üzemanyaggal közlekedő autókat egy kis felvilágosítást megköszönnék.

2021. júl. 28. 17:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyém ugyan nem automata, de lpg-s. Nincs vele baj. Időnként gázszűrőt kell benne cserélni, 10 évente tartály csere és minden műszaki előtt egy gázbiztonsági szemle kell valamint engem egyszer elhajtottak amikor műszakira kértem időpontot és közöltem, hogy gázos az autó. Azt mondták, hogy nekik nincs rá engedélyük, szóval mehettem kb. 20km-t egy másik műszaki állomásra ahol leműszakiztatták.

Lpg tankolása nem önkiszolgáló, ott mindig szólni kell a kutasnak, hogy azt tankoljon.

Nagy vonalakban ennyi.

2021. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!