Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autószalonok/kereskedők...

Az autószalonok/kereskedők újabban miért nem rakják rá a matricájukat a hátsó üvegre?

Figyelt kérdés

Biztos észrevettétek már, hogy a '90-es és 2000-es évek autóin nemcsak a rendszámtábla keretén van ott a szalon/kereskedő neve - akitől újonnan megvették - hanem a hátsó üvegen is van egy matrica formájában a szalon neve és tel.száma. Főleg Suzukikon, Opeleken, Renault-kon, és Fiatokon vehető észre.

Azonban az utóbbi években nem tesznek a szalonok már ilyen matricát a hátsó szélvédőre. Mi lehet az oka ennek? Nem tetszett a tulajoknak és leszedették mikor vitték pl. kötelező szervizekre? Vagy műszaki vizsgán kötnek bele ha van valami a hátsó üvegen? Mi lehet az oka, tudja valaki?



2021. júl. 29. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Kisebbek lettek a hátsó üvegek.
2021. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

kb mindenki leszedi, mert csak ingyen reklám a szalonnak, aztán egyre inkább romlott a megítélése

kb ugyanazért nem teszik most már ki, amiért mondjuk spam leveleket sem küld egy legalább minimális respecttel rendelkező cég

2021. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

2018-ban vettem új Opelt. Nem az üvegen, hanem hátul a csomagtérajtón, a típusjelzés felett volt az adott kereskedés matricája. Ahogy hazahoztam a kocsit, a legelső dolgom volt lekapargatni. Nem fizettek azért, hoyg ingyenreklámot cipeljek az autómon. Szerintem az lenne a minimum, hogy legalább megkérdezik, hogy megengedem-e, nem csak suttyomban rácsempészik.

A második dolgom másnap volt: elmenni autósboltba és venni sima fekete egyszínű rendszámtábla tartó keretet és lecserélni. Szintén ugyanebből az okból.

2021. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs pénz matricára.
2021. aug. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hármaska, igazán okos vagy :)

Pénzt adsz ugyanazért, amit már egyszer kifizettél.

Na nehogymá rajta legyen, hogy „Schiller Opel” a rendszám tartó kereten.

Mert hát milyen ciki és megalázó az. Pfff

2022. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem „Schiller Opel” volt rajta, de nem lényeg.

Igen, kiadtam majdnem 9 millió forintot. Ezután az a pár száz forint plusz tényleg a nyomorba döntött, hogy ne e gagyi leggyengébb minőségű csiricsáré bazári reklámfeliratot hordozzam az autómon, hanem olyat, ami nekem tetszik.

Ha neked ez a legfőbb indokod ellene, hogy 600Ft-ot ki kell adni, az meg a fillérszexuálás magasiskolája. Pfff

2022. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Választok egy Opel kereskedést..

Otthagyok náluk 9 ! millió forintot. (már ez elég gáz..)

De másnap az első dolgom, hogy lecseréljem a „csiricsáré bazári” rendszámtartót!?

Mert ez neked probléma.

Nem értem..de biztos velem van a baj.

Vagy mégsem.. :)

2022. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!