Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér manapság egy e36...

Mennyit ér manapság egy e36 6hengeres gyári katalizátor?

Figyelt kérdés
Ismerősöm annyira erőlteti hogy szedjem ki belőle mert minek, erősebb lesz tőle stb.. én úgy érzem ezt csak azért mondja mert kell neki és jó pénz van ebben.

2021. aug. 3. 11:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Aztán jól kiszeded, következő műszakin meg nézel, hogy nem megy át, akkora a károsanyag kibocsátása.

Kell bele a katalizátor, akárki mond akármit!

2021. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ismerősöd nem valami "tesó" ?!
2021. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Örülnék ha nem viccelődnél ezen mert nagyon nem vagyok jó kedvemben, mert ez a valaki úgy érzem át akar cseszni engem……

És nem tesó.

2021. aug. 3. 12:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöd egy oltári nagy barom. Szerinte miért van benne gyárilag? Jó hogy azt nem mondja hogy tegyél be helyette műanyag kannát.
2021. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, jól érzed.

Át akar cseszni.

2021. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miért mennyibe lehetne eladni? Mennyit érnek ezek? Csak kiváncsi vagyok, mert ha rákérdezek hogy mire meg miért kell neki kíváncsi vagyok mit fog mondani. Tisztában szeretnék lenni ezzel a dologgal látni akarom hogy ő mennyire őszinte vagy hazug ember. Válaszai alapján.
2021. aug. 3. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Elég széles skálán mozog, de ez talán ad némi támpontot.

[link]

2021. aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 D. Brasco ***** válasza:
33%
Nem tudom mennyire kell naivanak és/vagy ostobának és/vagy tájékozatlannak lenni ahhoz,hogy itt verd a nyálad,hogy na vajon mire kell az neki......miközben mindenhonnan azt hallani,hogy utcan alló autók alól vágták ki a katalizátort,mert akkora biznisz ez mostanság!De nyilván a haverod nem ilyen.....ő nem pénzt akar belőle csinálni.Nyilván bekeretezni akarja es felakasztani a szobafalra és nézegetni meg leporolni ha ugy van.
2021. aug. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!