Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lóghat az autó alján?

Mi lóghat az autó alján?

Figyelt kérdés

Nemrég volt szerelőnel, de most látom, hogy kabe a két első kerék között lóg valami ki az alvázból, mintha valami anyag (szövet) is lenne. Mintha felakadt volna valamin, és “kitepodott” volna. Mi van azon a részen?

A férjem nem nagyon kíméli, a szerelő is nekem volt köszönhető...



2021. aug. 4. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

hát ha szövet, akkor a szerelő felejtett benne egy rongyot

egyébként még lehet a motortér alját védő műanyag búrkolat, ha kisetett belőle 1-2 csavar

2021. aug. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, tudom hülye kérdésnek tűnik...
2021. aug. 4. 19:14
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem hinnem hogy szovet, az a motorvedo muanyag burkolat lesz ami nem lett rendesen visszateve. Feltehetoen eltort egyket patent miatt.
2021. aug. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Alsó motorburkolat, haspancel, kartervédő, ki hogy hivja. Lehet szövet, egyes tipusoknal szovetes anyaggal is bevonják.
2021. aug. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
#2: nem kezeltem hülye kérdésnek. Egyszerűen tényleg nem lehet más szövet ott. 1-es voltam.
2021. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az autók tűzfalai vannak hangelnyelő azbeszt-szerű anyaggal borítva. Felül rendszeresen szétmállik esőtől, alulról is, középen valamennyire tartja, ha az elfárad, lóg le a földre.

Volt, hogy felcsavarta a féltengely.

2021. aug. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

emeld meg és nézd meg mi az, még fotót sem csináltál így vakon tippelgetés.

Egyébként meg keress egy normális szerelőt, miután garanciában ezt a hibát elhárította

2021. aug. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hatos, na igen, olyan azbesztszerű. Köszi!
2021. aug. 5. 14:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!