Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen volt vezetésből a...

Milyen volt vezetésből a gyakorlati oktatótok?

Figyelt kérdés

Sok rosszat hallok, ezért félek. :D

Ha gondoljátok, a tapasztalat mellé leírhatjátok, mely városban vezettetek.



2021. aug. 4. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Rémes. Folyamatosan telefonalt kihangositva, egyszer arrol beszelt egy masik oktatoval, hogy a lefizetesi rendszer hogy mukodik.


Megbamulta a noket az utcan, megjegyzeseket tett rajuk, a felesegevel orditozott a telefonon keresztul.


Jellemzoen 10 percet kesett es 10 perccel hamarabb befejezte az orakat.


Rengeteg penzt kert pluszban es rengeteget politizalt.

2021. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kb 50-es éveiben járó nő volt az oktatóm.Én szerettem vezetni járni vele,jól tanított,volt ugyan hogy leszidott de nem durva módon.Csak harmadik próbálkozásra mentem át de az inkább az én hibám volt.

Budaörsön volt a vezetés

2021. aug. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

AM és A1 kategóriánál egy 72 éves, dagi bácsi volt az oktatóm... 150 valahány kg volt, az utolsó rutin órákon csak pihent a kocsijában. Egyszer elvittem neki a pályáról a motort hozzájuk és ő kocsival visszavitt a pályára. Álltunk lámpánál és én szóltam neki hogy zöld, erre ő "jaj köszi, egy kicsit elbóbiskoltam"...

A B kategóriánál apukám egyik ismerőse volt az oktatóm, ő róla csak annyit hogy jófej volt🤷‍♂️

A C kategóriánál is jófej volt az oktatóm, amit kiemelnék az az, hogy rettentően türelmes volt. Mikor elbasztam valamit, akkor tök nyugodtan mondta "Csak lassan és nyugodtan, nem sietünk"

2021. aug. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyagilag úgy éreztem, hogy lehúzós, néha hirtelen haragú és türelmetlen, máskor meg türelmes és nem mindig találtuk az összhangot.


VISZONT


Amiket tanított, azt jól tanította, mondta mindig hol, mire, hogyan figyeljek, és csomó olyan apróságot hozzá tett a vezetéshez, amit csak később ismertem fel saját jogsival, hogy nagyon is igaza volt.

2021. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kiváló oktatóm volt :)


Érd. (Ha jól rémlik még mindig ott tanít.)

2021. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalos jófej.


Mosonmagyaróvár

2021. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb férfi. Nem túl kedves. Ideges, türelmetlen. Szerintem már nem volt neki való az oktatás.

Így utólag már mindegy, de ha tudom, hogy ilyen, akkor mást választok. Akkor talán jobban élveztem volna a vezetést. De végül is, így is meglett, ez a lényeg.

2021. aug. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem volt rossz, de jó sem.

Egy idősebb bácsi volt. Jól magyarázott, de állandóan többesszámban beszélt rólam. Tehát nem konkrétan nekem mondta amit mondott, hanem általában a tanulóinak, de csak én voltam ott. Ez egy kicsit furcsa volt. Ezen kívül, volt hogy elaludt mellettem az autóban. Vagy csak direkt úgy csinált, soha nem kérdeztem. :D

Igazából nincs összehasonlítási alapom más oktatókkal. Így tulajdonképpen nem volt rossz. Utána még egyszer-kétszer összefutottam vele. De talán már nem is él. (21 éve volt, hogy tanultam nála. És már akkor 60+os volt.)

Pécs.

2021. aug. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

40-es pasi, folyton nyomult rám, dicsérgetett, megfogta a térdemet stb. volt hogy csokit hozott nekem, vagy almát az órára :D


Sikeresen levizsgáztam szerencsére, azóta nem láttam.

Bp. 2018

2021. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Sajnos nem volt valami kedves, folyamatosan nyomult rá idióta szövegekkel. De az általános nem ez, nyugi:)
2021. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!