Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Már nem alszik ki a check...

Már nem alszik ki a check engine lámpa, nagyobb gond lehet?

Figyelt kérdés

Alany: 2003 Golf 4 1.6 16v BCB

A probléma a fojtószelep, ki lett cserélve, de nem jó bele ez sem, 13-án megyek cserére, de jelenleg Németországban vagyok a kocsival, 12-én éjjel utazom vissza haza. Eddig ha előjött a fojtószelep hiba, akkor a rákövetkező első vagy második indításra elaludt mindig a hiba lámpa, viszont már 3 napja nem alszik ki. Nagyobb gond is lehet? Nem érzek az autóban semmi elváltozást, dinamikája ugyanolyan, füstmentes, tünetmentes... A fekete erdő közepén vagyok egy eldugott kis faluban, autószerelő ismerősöm nincs. :-)



2021. aug. 7. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van németben is szervize ezeknek és vidd oda, biztos megtudják csinálni.
2021. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az autószerelőnek ismerősnek lenni. Tuttira van szerelő 20-30 km-s körzetben. Ha ezzel így hazaindulsz, akkor azt kockáztatod, hogy lerohadsz valahol az autópályán vagy, hogy még nagyobb kár keletkezik az autóban.
2021. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
készítsd a csekket!
2021. aug. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!