Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol kaphatok olyan kis lemezké...

Hol kaphatok olyan kis lemezkéket amiket a fékbetét és nyereg közé szoktak rakni?

Figyelt kérdés
Rendeltem betéteket, elvártam volna hogy adnak, de de lemezeket nem adtak hozzá.
2021. aug. 12. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"elvártam volna hogy adnak"

Akkor olyan szettet kellett volna rendelni.

Célszerű autó alkatrész kereskedésben keresni.

2021. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam még ilyet.
2021. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Akkor olyan szettet kellett volna rendelni."


Hat kosz, amikor a legtobb fotohoz oda van irva hogy csak illusztracio

2021. aug. 12. 12:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"Életemben nem hallottam még ilyet"

Pl.

[link]

2021. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez?! Én sem tudtam először miről is van szó. Ez a hátsó betéténél szokott lenni. "Csikorgásgátló lemez" vagy valami hasonló néven fut. Ez elsőhöz meg leszorító rugókat (drótdarab) szoktak adni, ha olyan szettet rendel az ember.

Én tavaly voltam fékcserében. Akkor láttam olyan szettet, amihez oda volt írva, hogy jár a lemez. De egyrészt aránytalanul drágának találtam, másrészt a régi még nem volt rossz állapotban, visszaraktuk azt.

Utólag szerintem lehet ilyet venni. Nem tudom milyen autóhoz kell. Itt pl van ilyen: [link]

2021. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fékbetét tartó lemez.

#4 linken az első fékhez való.

2021. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!