Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kényelmes autó hosszú útra?

Kényelmes autó hosszú útra?

Figyelt kérdés

Kb 2 havonta 1x utazom oda-vissza valamivel több mint 3000km-t.

A hétköznapokban pedig olyan 30-40 km-t naponta.


Új autó vásárlásán gondolkozom. Annyira nem vagyok otthon a témában, ami nekem fontos lenne, hogy kényelmes legyen, sofőrként és utasként is. 180 cm vagyok, a magasabb autókat preferálom, ahol nincs a nyakamban a lábam.


A vétellel és a tankolással/fentartással nem lenne probléma, de azért nyílván nem luxusmárkákra gondoltam,Bentley stb.


A Kia Sportage-et, VW Jetta-t, Vw Passat-ot, Ford Mondeo-t, Opel Corsa-t, Suzuki Baleno-t, Suzuki Swift-et, Mazda fogalmamsincsmit kicsi volt az biztos, ezeket már ismerem, többé kevésbé elégedett is voltam velük.

Viszont ősszel eladásra kerül a mostani kocsim, használtat pedig nem akarok venni.


Van 2 gyermekem az egyikük még gyerekülést használ, illetve sokszor utaztatjuk A-ból B-be a nagyszülőket is, akiknek szintén nagyobb hely lenne jobb (tolókocsiból kivételnél, autóba beültetésnél nem mindegy)


Csomagtér is lehetne az átlagosnál nagyobb.


Talán terepjáró? Vagy sedan?

Kombi? Fogalmam sincs miben nézelődjek.


Legyetek szivesek, ha van tapasztalatotok, tanácsotok osszátok meg velem.


Köszi



#új autó #Nagy belterű autó #Hosszú útra #Masszív autó
2021. aug. 13. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mercedes GLS/GLE
2021. aug. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Audi A8.
2021. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy Audi A6 3.0 TDI Avantot használok elég intenziv használatra, kb nem találtak még fel jobb autót ilyesmire. Vagyis szerintem.
2021. aug. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! :)
2021. aug. 14. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!