Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Fényezés felújító színpolír,...

A Fényezés felújító színpolír, kék Turtle Wax Color Magic menyire koptatja a fényezést?

Figyelt kérdés

1.Menyire lehet biztonságosan dolgozni vele egy kezdőnek? Nem szed le az autófényezéséből? Többször is alkalmazható egy autón?

2. Azt írja hogy "A flakonon jelzett színek esetében használható", ez esetben minden kék színű autón alkalmazható?

Ezt a terméket néztem ki:

[link]



2021. aug. 17. 21:44
 1/2 krwkco ***** válasza:

"Turtle Wax Color Magic menyire koptatja a fényezést?"

Semennyire. Ha kézzel polírozol és nem ugrasz neki egy 1 dm2 felületnek egy félóráig, akkor nem tudsz érdemleges mennyiséget levenni a fényezésből. Szerintem ez a szer nem is szünteti meg a karcokat, csak feltölti őket. A kereskedelemben sokszor azt is polírnak nevezik, amiben semmilyen csiszolószemcse sincsen.

Ami a kék szint illeti, nagyon furcsa, hogy a leírás nem tesz említést az átlátszó lakkal védett fényezésröl. Ha a szintelen lakk karcait tölti fel, az is ugyanúgy működik, mint a hagyományos kék festéken? Sosem használtam ilyen szinezett "polírt", de furcsa.

2021. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm
2021. aug. 17. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!