Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Quadon is megvan a motoros...

Quadon is megvan a motoros feeling?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy quad használat is jó érzéssel tölt el, a motorhoz hasonlóan?

2021. aug. 18. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy nem egy dobozba vagy zárva, hanem szabadon hasítasz. Akárcsak amikor lovagolsz, csak az még jobb! Szerintem igen! Born to be wild!
2021. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez is más, az is más..

Szabadságérzés van, de a motor bedől, a Quaddal másképp viselkedik, nagy különbség.

Ha szabadság és élvezkedés, akkor egy jó cabrió és nem rohanunk csak krúzolunk...

2021. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ez megint attól függ, hogy terepre (gondolom arra) vagy utcára? Terepre érdemes szerintem csak quadot venni, mivel nagyobb sebességnél quadozni elég szenvedős. Úgy képzeld el, mint ha motoron lennél ugyanúgy testeddel dőlnöd kell, súlypontot helyezni kell, de maga a quad nem dől semerre, rohadt kényelmetlen szerintem. De egyébként kérdésedre a válasz: amennyire hasonlónak tűnik a 2 dolog annyira különbözik. Igazából az tölt el jó érzéssel, ami neked bejön, és ez 120%-ban szubjektív, ezért nem tudok értelmes választ adni rá. Saját véleményem alapján annyiban megadja a feelinget, ahogy #2 is írta, hogy a szabadban vagy, de vezetni nagyon de nagyon különböző.
2021. aug. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!