Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapest agglomerációjából...

Budapest agglomerációjából milyen takarékos robogót vegyek?

Figyelt kérdés

A tízes főúton lakom, 45 km a munkahely (Budapest másik oldala). Meguntam, hogy sokszor körbe kell mennem az M0-n (ilyenkor 75km), és mar ott is egyre több az autó, egyre nagyobb a dugó.


Szeretnék valami takarékos robogót, amivel nem taposnak el az autók (tehát rendszamos). 300 alatt szeretnék áldozni ra, és orulnek, ha minden nap beindulna, nem hagyna ott. Korlátlan jogsim van, köbcenti mindegy.


2021. aug. 18. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Itt nézz szét.

2021. aug. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kérdésem inkább arra vonatkozna, milyen tapasztalatok vannak. Keresőben en is látom a motorokat, csak nem tudom róluk, melyik problémás fajta, melyik takarékos. Ezért tapasztalatokat keresnék
2021. aug. 18. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát azért ha egy rugalmas motort akarsz az akkor legyen legalább 200 ccm, és ezt bizony ennyi pénzből jót nem veszel.

EGy valamire való , jó állapotú motor az kb 800-tól felfelé van.

2021. aug. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem, 800-tol felfelé már 3-4 éves gépek vannak. Nem akarom elhinni, hogy mondjuk egy motoros futár ennyit költ motorra. Csak van mondjuk a Suzuki Swiftnek kategóriának megfelelő robogó olcsón
2021. aug. 18. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
300-ért manapság sajnos jót már nem találsz a 125+ cc kategóriában. Egy barátom 420-ért vett egy jó állapotú, keveset használt 125-ös PCX-et 3 éve, de már akkor is csodaszámba ment, hogy ilyen olcsó. Szerintem manapság inkább 450-500 ezer forint a minimum, amiért vállalható 125-ös robogót kapsz. Ha tényleg csak az agglomerációban szaladgálnál, akkor elég a 125-ös, viszonylag ritkán fognak letúrni, 70-80-at kényelmesen tudja, akár emelkedőn is.
2021. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a segítséget! Szetnezek akkor azok között
2021. aug. 18. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!