Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Alfa Romeo 166 vagy 156...

Az Alfa Romeo 166 vagy 156 már klasszikusnak számít?

Figyelt kérdés
Melyik típusnak nagyobb a valószínűsége hogy klasszikus lesz? Később lesz olyan kultusza mint mondjuk egy E30-as BMW-nek vagy Golfnak?
2021. aug. 23. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Mármint hülyegyerek autó kultusza? Nem valószínű.
2021. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hülyegyerek autóra vagy tuningkirály verdára gondoltam :D

Esetleg más autó, ami most még elérhető, de későbbiek során klasszikus lesz?

2021. aug. 23. 10:40
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
Maximum a V6-os busso motorral lesz ezeknek értéke....illetve nem is lesz mert azok ak mar most is van, a többi tucat lelakott dízel lomnak,meg az örökké szar twin spark-oknak meg most sincs ára...es nem is lesz
2021. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen, igazi stílusos autók nem kommersz tömegfosok mint a sok divatos mai német förmedvény.
2021. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Busso motorral szerelteknek már ma is van egy gyűjtői értéke, én egyáltalán nem vagyok egy Alfa rajongó (régi BMW-k az én világom a '90-es évekig bezárólag), de egy Busso 166 nekem is tervben van mint sokadik hobbiautó, ahogy megyünk az elektromos hajtásláncok és kis lökettérfogatú, agyonszabályozott kevéshengeres belső égésű motorok felé, egy ennyire karakteres szívó V6 egyre többet fog érni. De a dízelek, meg a kisebb motorral szereltek nem látom, hogy bármikor valóban értékes klasszikussá válnának.
2021. aug. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!