Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy olyan oldalt keresek,...

Nem tom... kérdése:

Egy olyan oldalt keresek, ahonnan lehet rendelni autó tuninghoz alkatrészeket (Vw golf mk2), motorikusan és optikailag is szeretném tuningolni azonban nem találtam egy ilyen oldalt sem.(?)

Figyelt kérdés
Optikailag is és motorikusan is szeretném tuningolni, azonban nem találtam olyan oldalt, ahol vannak képek az alkatrészekről, és nem használt alkatrészeket lehetne venni a motorikus tuninghoz.

2021. aug. 25. 03:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Autószerelést tanultam, gyakorlaton is voltam a Peugeotnàl meg a BMW-nél. Már nem dolgozom abban a világban, de azt tudom, hogy egy e90 M3 chiptuningjához a komplett autót át kellett épiteni, mert a 600LE (gyárilag 420LE) meg a 300km/h-s végsebességet nem birta volna a kaszni. Szóval motor ki, szétbont, átépit, új motorvezérlö elektronika, váltóvezérlö, futómü csere, erösités, szélesités, felprogramozás, stb. Egy 25 milliós autóhoz 10 millió volt az átépités és nem Jóskatuning alkatrészek lettek belépitve. Persze, ez egy BMW M3, nem egy VW Golf, de egy motortuning nem elég. Nagyon durván meg kell bontani az autót ha abba 200 ló feletti eröt akarsz. Ráadásul a korát tekintve a kaszni merevségére is ügyelni kell, karbont javasolt használni. Ùgxhogx egy 300 ezres Gofra kb 8-10 milliót rálocsolhatsz.


Persze, kinek mi. Ha neked megéri…


Én a 206-os Peugeotomat nem adtam el. A komplett motor fel lett újitva (2.0 HDI), kapott új szint, börülést, Peugeot sport felniket. Egy 500 ezret érö autóra rálocsoltam 1,5 milliót idáig. De nekem meréri, mert úgy állapotban tündököl, jol megy, de minden a gyári maradt.


Tartogatom, ápolgatom, hátha egyszer jópénzt fog érni. Ezt tudom neked is javasolni. Egy agyontuningolt Golfkinézetü rakéta nem lesz a gyüjtök kedvence sosem.

2021. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
#11. Tisztában vagyok mind ezzel amit írtál, és én nem utcára akarom ezt, hanem gyorsulási versenyekre. Írtam is, hogy maximum az ajtók lennének a gyáriak, de az se biztos. Én csak egy linket kértem, ahonnan be tudom szerezni ezeket a cuccokat, nem értem, hogy miért kellett ezen annyira ki akadni másoknak. A pénzzel nincsen probléma (igazából van egy családi vállalkozásunk, és abból van a pénzem, jelenleg pályázatokat írunk, de van Németországban is cégünk (vagy is apámnak), szóval itt nem a pénzzel van a baj. Hanem azzal, hogy nem találtam egy épkézláb oldalt sem, ahonnan ezeket be tudnám szerezni. Én személy szerint úgy számoltam, hogy munka költséggel és anyaggal együtt kb olyan 30 millió lenne. Szóval itt nem a pénzel van a probléma, és nem is egy troll vagyok, pusztán csak segítséget szerettem volna kérni, mivel én nem találtam ilyen oldalt. Az, hogy ezt sokan nem hiszik el, nem érdekel, de nem értem, hogy miért kell ennyire ki akadni? Érték az autókhoz, haverom össze szerelné (autószerelő), utána vinném ki pályára. Én csak egy linket szerettem volna kérni, de látom sokan hihetetlennek tartják azt, hogy valaki ténylegesen meg is akarja ezt csinálni.
2021. aug. 26. 14:16
 13/17 A kérdező kommentje:
#9. 17 vagyok, nemsokára 18. Mint már előbb is írtam, családi vállalkozásunk van, pályázatokat írunk, apának németben is van cége stb... Be segítek nekik, és az utóbbi 2-3 évben sikerült össze szednem annyit, hogy ezt is meg tudjam csinálni. Nem egy troll vagyok, ezt komolyan gondtlam, én csak egy linket szerettem volna, de inkább mondom haveromnak, hogy rendelje be ő a cuccokat, ha tudja (amelyik az autószerelő.)
2021. aug. 26. 14:22
 14/17 D. Brasco ***** válasza:
Persze persze pistike...nyilván 17 évesen neked van 30milliod amit el tudsz szórni egy világverő 2-es golfra...sőt még valami autószerelő haverod is van,aki majd megcsinálja neked.....de idáig jutottatok,hogy gyakorikerdesek.hu meg hogy majd a netről megrendeltek mindent,es nyilván majd már csak plug and play osszerakjátok és voálá....kész is az 1200lovas golf......es ehhez csak egy online shopban rá kell kattintani,hogy kérek egy blokkot,meg egy 1200lovas motorra jó hengerfejet stb.......menjetek inkább vissza a homokozóba azt tologassátok a matchboxokat tovább és brümmögjetek mellé!
2021. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 veterán vas ***** válasza:

A 8-as válaszban írod hogy mit szeretnél.

-turbók!

Szóval nem is egy. Bizony az csak párban jó.

-hengerek. Ja eddig 4 volt de szeretne egy 6 hengerest, úgy hogy vesz még kettőt.

No és ami a lényeg: "nem gyáriakat".

Jah, mert azokra a buta gyári fejlesztésekre nincs szükséged.

Na, ennyi elég is volt. :D

2021. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 RandomEmber válasza:
Szia! Nem tudom mennyire olvasod még, de szerintem az Autodoc.hu-n mindent megtalálsz ami egy autóhoz kell. Szerintem nézz szét ott. Remélem segítettem😉
2021. aug. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16 köszönöm! 😁
2021. aug. 30. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!