Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B-s jogsi megszerzésénél...

B-s jogsi megszerzésénél közvetlenül a forgalmi vizsga előtt mennyire éreztétek magatokat magabiztosnak?

Figyelt kérdés
Az egészséges vizsgadrukkot leszámítva, inkább féltetek tőle vagy vártátok hogy túl legyetek rajta? Hanyadjára sikerült, és éreztétek hogy mi lesz az eredmény?

2021. aug. 25. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire, főleg, hogy másik autón vizsgáztam végül, mint amin tanultam. Még az ülést is sikerült a legkényelmetlenebbre állítani rajta, más volt a mérete, máshol fogott a kuplung, a váltó tropára kopott, nagyon igyekezni kellett, hogy egyesbe rakjam és ne hármasba indulásnál.


De nem volt gond, megvolt elsőre.

2021. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira hogy még a városi busz is benn maradt a sávjában, miattam ;) Remélem érted mire gondolok.
2021. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy sokan félnek tőle, meg nem magabiztosak, meg ilyesmi, szóval lehet, hogy ilyen menőző "én az utakra születtem" hülyegyereknek fogok tűnni ilyen kijelentéssel, de én személy szerint semennyire. Autók közelében, autó imádattal nőttem fel, persze attól még nekem is ugyanúgy meg kellett tanulni a dolgokat, de soha nem "féltem" a vezetéstől, soha nem izgultam miatta, sőt... a volánnál érzem jól magam igazán. És szerintem ez nagyon sokat jelentett, mert a legtöbb hiba a tanulóknál szerintem az izgulástól és a magabiztosság hiányából fakad és így én ezeket megúsztam. Továbbá szerintem az is sokat jelent, hogy ismerem az autót. Konkrétan autószerelőnek tanultam, szóval mire vizsgáztam, addigra már jelentős ismeretem volt az autó működéséről. Én ezt nagyon hiányolom, hogy legalább egy gyorstalpalót kapnának a tanulók, mert egy másik nagy bizalomhiány-forrásnak a nem létező autó iránti bizalomhiányt tartom. Hiszen jól kezelni csak azt lehet, amit ismersz.
2021. aug. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Volt bennem vizsgadrukk, meg stressz, de én alapvetően elég ideges típus vagyok.


Viszont nagyrészt úgy álltam hozzá, hogy lesz ami lesz. Igaz közel 30 évesen másképp látja az ember, annyi elbukott egyetemi vizsga után... :D

2021. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgára semennyire, arra hogy milyen típusú vizsgabiztost kapok sokkal inkább.
2021. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat! 😊
2021. aug. 26. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!