Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Automata váltó beszerelés...

Xierah kérdése:

Automata váltó beszerelés manuális helyett Suzuki Swift 2001 GC-be?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mint a kérdésből kiderült, automata váltót szeretnék beszereltetni a kis Suzuki autómba. Váltót találtam 50.000 Ft-ért, csak azt nem tudom, hogy beszerelik-e egy manuális váltó helyett, sok átalakítással járna gondolom.

Ne kérdezzétek, hogy miért akarok automata váltót manuális helyett, szimplán csak szimpatikusabb számomra.



2021. aug. 26. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem te nem tudod, hogy az automata stift alias Geo Metro úgy beveri a 12 litert mint a huzat azzal a 3 sebességes csodával.
2021. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy mennyit fogyasztana vele :D Amúgy kétlem, hogy 12
2021. aug. 26. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki h.lye, szenvedjen. Pá! 🥳
2021. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne engem kérdezz, a tutit a szerelő mondja, aki (egyáltalán) vállalja.

100e alatt szerintem nem úszod meg a frissen felújított (ugye?) váltó beszerelését. Lehet féltengelyeket is cserélni kell..

Mert ha beépítés után derül ki a szerelőnél, ha bármi gondja van, akkor mi van?

2021. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Elöször a közlekedési hatóságnál érdeklődj hogy le e lehet egyáltalán papírozni.
2021. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én olyan 150-200 ezret szánnék rá
2021. aug. 26. 17:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Váltóstul? Necces, szerelőt találni még inkább..
2021. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Autót cserélj, ne váltót. A három sebességes automata minden dinamikát kiöl a Suzukiból. Régi Swiftet csak manuális váltóval.
2021. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. Kb többe kerülne az egész művelet váltóstul mint a kocsi.


2. Valóban sokat fogyaszt, elavult technika.

2021. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Wadmalac ***** válasza:

Én anno vezettem ilyet viszonylag sokat, nagyon nem ajánlom.

A motornyomaték alacsony ehhez a kevés ganghoz és a lóerő is ahhoz a hatásfok-romláshoz, amit ez a váltó jelent.

Ha valami kikerülhetetlen okból mindenképpen automata kocsi kell, inkább válj meg a kocsitól és váltótól is és nézzél valami gyárilag automatásat, de NE ezt a Swiftet.


Ha van lehetőséged, próbáld ki gyári automatásban ezt a Swiftet, ha csak egy 50-60 km-t levezetsz vele városon kívül, rájössz, mi vele a gond.

2021. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!