Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » SEDUCA Elektromos robogó...

SEDUCA Elektromos robogó elindulásnál kattan egyet és nem megy tovább. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Húzom a gázt és csak kattan egyet. + Amikor elkezdem tölteni a robogót azt írja szinte rögtön hogy teljesen felvan töltve. Mi lehet a gond? Valaki ért az elektromos robogókhoz?

2021. aug. 26. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Az akkumulátora döglött meg. Vagy az akku vezérlője.

De szerintem inkább az akku lett zárlatos.

Gondolom nem mai csirke már a robogód.

2021. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Szia! Éppen robogó vétel előtt vagyok és ezt a robogót venném meg. Gondoltam utána kérdezek hogy mi lehet a gondja. 4 akkumlátor van benne és 1 évet állt. Egy akku 15500 ft bele. Megéri szerinted megvenni?"

Hát alaposan meg kéne nézni.

Lehet csak lemerült. Kérdéses milyen akksik vannak benne pontosan. Mindegyiket külön meg kellene méregetni, tesztelni stb.

2021. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éppen vásárolnám ezt a robogót. Amikor elindulnék vele akkor megy 2 métert és kattan egyet. Utána megint húzom és megint kattan. 1 évig állt kb a robogó.
2021. aug. 26. 21:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor töltőn volt akkor húztam a gázt és pörgött rendesen a kerék (felvolt emelve a robogó). De amikor ráültem (leszedtük a töltőről) akkor 1-2 métert ment és kattant egyet. Ezt többször megcsináltam és egyre kevesebbet tudtam vele menni.
2021. aug. 26. 21:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Tölteni kéne 10-12 órát aztán próbálkozni vele.
2021. aug. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 évig állt?

És feltöltve lett "eltéve"?

Ha nem, meg talán a korábbi haSZNÁLATTÓL is az akkuja a végét járja.

Lehet netán más is, de amit írtál, mind erre utal.

2021. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább nem veszem meg
2021. aug. 26. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!