Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen transponder chip...

Milyen transponder chip másolót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Nézegettem de nagyon drágák itt Magyarországon pl. ami angol oldalon kb. 60 000 forint a magyar oldalakon 90 000 - 100 000 forint.

Találtam egyet ami árban megfelelő lenne nekem.

Milyen oldalakon érdemes inkább nézegetni magyar vagy külföldin?

Használtan érdemes venni?

Erről mit gondoltok:

[link]

Csak hozzáértők válaszát várom! Aki nem ért hozzá csak tanácsot ad azt is normális keretek között tegye!



2021. aug. 29. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
76%

Na mi van, még mindig nem ad tolvajoknak... akarom mondani Opel márkaszervizeseknek kulcsmásolót az Opel Magyarország? :D


Kedves modok, ideje lenne kibannolni a kérdezőt. Sokadik hasonló kérdése ez és ilyen kérdést kizárólag tolvajok tesznek fel, mert akinek nem tolvajlásra kell, hanem legális célokra, azok értenek hozzá annyira, hogy ne GyK-n kérdezgessenek kitalált háttértörténetekkel.

2021. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!