Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért akar mindenki új autót...

Miért akar mindenki új autót venni használtan 1 millió alatt?

Figyelt kérdés

Eladtam az autómat 7 hónapja, féket(betét meg tárcsa), olajat meg vezerelést, üzemanyag szűrő (dízel)kell cserélni, meg elkezdett hangot adni a kettős tömegű. Belerakott kb 17 ezer km-t.


Na szóval most megkeresett engem a vevő, aki amúgy is rohadtul jó áron jutott hozzá és fenyegetőzött hogy perre viszi.

Ez egy 1.6 TDCI mk2 faceliftes Focus.


Én nem vettem róla tudomást, mert kopó fogyó alkatrész. Párom megnyugtatása végett kérdezem. Érdemes ezzel foglalkozni?? Vagy rá kell hagyni az ilyen barmokra?


2021. aug. 30. 09:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, 17e km után körberöhögik a bíróságon, majd még jól kifizeti az ügyvédet meg a perköltséget amiből 2 ilyen autót vehetett volna még.
2021. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De jó neked... Én az ugyan ilyen szaromat 600-ért árultam és senkinek nem kell, szóval kénytelen vagyok használni továbbra is.
2021. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Én minden autóm eladásánál bele írom az adásvételibe, hogy nincs garancia... Garancia egy használt autóra... legfeljebb kereskedésbe...
2021. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Attol hogy beleirod nem befolyasol semmit.

Jogszabalyt nem tudod felülirni.

De ertelmes ember nem reklamal hasznalt autonal honapok utan.

2021. aug. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

“ Jogszabalyt nem tudod felülirni.”


1000km múkva eltörik a főtengely azt nekem honnan kellett volna tudnom hogy szar?

2021. aug. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én pont az ilyen idióták miatt nem fogom soha eladni az autómat. Inkább álljon a garázsban forgalomból ideiglenesen kivontan.
2021. szept. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Egyszer jött még, feljelentést tettünk.

Azóta se híre, se hamva

2021. szept. 11. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!