Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik új autó fogyasztja a...

Melyik új autó fogyasztja a legkevesebb benzint?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy vannak olyanok,hogy 2l/100km, ez valid? :O
2021. szept. 5. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Amelyiket be se indírtják, az.
2021. szept. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
A villanyautó.
2021. szept. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem elképzelhetetlen. De legtöbbször valamilyen módon átépítik az autót (áramvonalasítás, súlycsökkentést stb.) hétköznapi használatra már nem biztos rendesen használható.

Vagy valami hibrid csoda és az első 100km-re írjak. Egy Opel Ampera is ki tud írni ennél kevesebb fogyasztást is amíg elmegy olyan 60-70km-t villannyal a többit meg benzinnel. Amikor meg már csak benzinnel használják mindjárt van 7 liter is :D


[link]

2021. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg Toyota hibridet láttál, azoknak van ilyen fogyasztása városban. Barátunknak is olyanja van, imádja, ilyen 2-3 liter között fogyaszt (városban!). Nyilván ha felmegy pályára, akkor már nem. :D
2021. szept. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 krwkco ***** válasza:
70%

"Olvastam,hogy vannak olyanok,hogy 2l/100km, ez valid? :O"

Nem az.

Ezek az értékek úgy jönnek ki, hogy egy teljesen feltöltött akkumulátorral induló plugin hibrid mennyi benzint fogyaszt egy 100 km-es út azon részén, amikor már lemerült az akkumulátora.

Ez az adat nem veszi figyelembe, hogy az áram is pénzbe került és a 100km feletti úton már sima benzines fogyasztás lenne.

2021. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ohh ja értem, köszi az infót
2021. szept. 5. 13:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1.8-as Corolla Hybrid-em van, nagyrészt országúton használva 4 litert fogyaszt, szerintem egy kisebb motorral szerelt hibrid vagy egy plugin hibrid tudhat ilyen 2-3 litert. A Priusnál 1,2-1,5 litert írnak, de ez tényleg csak úgy lehet, ahogy az 5-ös írja.
2021. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Merci D160
2021. okt. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift
2021. okt. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!