Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezethetem az ilyen segédmotor...

Vezethetem az ilyen segédmotoros kerékpárt AM jogsival?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy 50 köbcentis váltós endurót tapaszatalszerzésnek. Már van B kategóriás jogsim és ugye ezzel AM is. Azt láttam hogy egy ilyen motor 50 köbcentivel tud menni több, mint 45 km/h-val. De ugye a KRESZ szerint a tervezett sebessége nem haladhatja meg a 45km/h-t. Ilyenkor lehet használni az ilyen motort AM jogosítvánnyal?

2021. szept. 7. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2021. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
40 km/h a max közlekedési sebesség és 50 cm3 íg. Az nem érdekes hogy mennyivel tud többet,jobb esetben.
2021. szept. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A rendőr nem fogja méregetni mennyivel mehet. Mindenki úgy szokta (mert csak robógok mennek 45-el, minden más 90-el) hogy betartják a sebbeségkorlátozást ami ki van irva, úgy a rendőr nem fogja érdekelni. Plusz gondolom enduróval inkább földúton fogsz menni, ott meg a rendőrt FŐLEG nem érdekli.
2022. júl. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!