Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz A180 CDI dizeles...

Mercedes-Benz A180 CDI dizeles típusú autónak mennyire ideális a nagyrészt a városi közlekedés, valamint euro4-es motor mennyire minősül jónak környezetvédelmileg?

Figyelt kérdés
Tudtommal ez széria Mercedes A városi autók, de viszont dizeles autókat pedig inkább hosszú utakra vásárolnak ezért vagyok kicsit elbizonytalanodott. Városra Budapestről lenne szó.

2021. szept. 8. 07:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

" euro4-es motor mennyire minősül jónak környezetvédelmileg? "

Az embereket pont ez nem érdekli.

De én sok olyat olvastam róluk hogy ezek teljes katasztrófák.

2021. szept. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy az is hatalmas infó lenne felénk, hogy melyik A-osztályról van szó. A régebbi tömzsi kocsiról vagy az újabb ferdehátúról?
2021. szept. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jaj azt elfelejtettem írni hogy a 2003-2005 körüli évjáratra gondolok.
2021. szept. 8. 08:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az a típus pont városra tervezték.
2021. szept. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 D. Brasco ***** válasza:

"Jaj azt elfelejtettem írni hogy a 2003-2005 körüli évjáratra gondolok."


Na most akkor melyikre?!?Mert pontosan 2004-ben volt generácio valtas....az elotte lévő a W168 ami egy hulladék,az utana kovetkezo W169 is nyűgös,de igy is fényévekkel jobb.

Csak a motor alapjan gondolom hogy utobbit keresed mert csak abbol volt 180CDI

2021. szept. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

tunj mar a faszba a varosbol a dizeleddel. ennyire nehez felfogni hogy a dizel hosszu utra van kitalalva, nem pennybe jarni a sarokrol?

raadasul amugyis kiakarjak oket tiltani a nagyobb varosokbol

2021. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!