Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volt már valamilyen típusú...

Volt már valamilyen típusú BMW-d mi lett a történetetek vége?

Figyelt kérdés

Mennyi pénzért vásároltad?


Miért pont ezt?


Költségek?


Emberek véleményei rólad?


Következő autód?



2021. szept. 8. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt.

318i 2001

Anno viszonylag fiatal volt, első autónak meg megfelelt.

Költségek kb ugyan az mint bármelyik más személyautónál, főleg ha utángyártott alkatrészt vesz hozzá az ember.

Emberek véleménye? Változó. A közvetlen könryezetemben mindenki mondta hogy milyen jó, bár itt az oldalon egy átlagos kérdésemre is megkaptam hogy biztos egy büdös paraszt vagyok aki nem indexel :D


Utána volt E90 320d 2010 majd most F31 320d 2018

2021. szept. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

E30-as Bömös még a 90-es években.Csapágyas motorral vettem, úgy is adtam el.Nem volt jó vétel.Utána 190-es mercit vettem,jobban is tetszett és kényelmesebb is volt.

Mostanában nem volt prémium márkás autóm.

2021. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Volt. Huszonéves koromban volt E30as, 325i 192 lovas BMW-m, építve. Sportfutomű, ültetés, nagykipufogó, nagyzene, mindent amit eltudsz képzelni. Igazi hülyegyerek auto. Én is hülyegyerek voltam, imádom az autózást, imádtam vele menni. 2 évig megvolt rengeteg kellemes emlék, meg persze rengeteg probléma, mindig bütyköltem valamit. Hirtelen elindulásbol adtam el, mert volt mellette már kenyelmes utazóautóm, és volt a BMW-re vevő, én meg már untam a sok hátrányát. Eladtam, mikor a legolcsobb volt az E30. Most érne vagy 20 ezer eurót.

Kis szünet után lett egy szaladgálósnak vett, ugyanolyan motoros 525i E34 BMW-m, elvileg második autónak, de sokszor ez volt a fő autó. 10 évig megvolt. Imádtam. Legalább 5x ott hagyott az út szélén, minden hétvégén bütyköltem. De imádtam akkor is. 2019 végén adtak el, mert elegem volt belőle, meg van már elég auto az udvaron. Tavaly 3x írtam az uj tulajnak, hogy visszavenném akár drágábban is. Gondolom ez mindent elmond :D Nem akarja eladni ő sem. Imádom az ilyen régi BMW-k hangulatát, meg az a sor6 hang, az mindig a fülemben cseng, imádtam. Közben Audis lettem, volt már 6 Audim közben, az E34el párhuzamosan is. De az E34et nagyon visszasírom. Talán a sok kellemes emlék miatt is.

A modern BMW-k nem izgatnak, az Audi jobban tetszik. Bár egy fiatalabb 530D BMW azért nagyon korrekt autó, bármikor elfogadnám.

2021. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

E36 318i, E46 320d, E90 320d, E92 330i, F30 320d


A legjobban összerakott, legmegbízhatóbb: e36. Annyira érződött rajta hogy még olaj szagú mérnökök tervezték, nem a pénzügy osztály.


A legnagyobb élmény: E92 (bár ezt csak pár hónapig az usa-ban béreltem)

A legbetegesebb: e90 a kis szutyok 4 hengeres dízellel.


Ami nekem nagyon tetszik a BMW-ben a cockpit jellege a vezető pozíciónak, illetve a futóműből ők csinálják a legjobbat az 50 milliós árcímke alatt.

2021. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

2014 F10 530d.


3 éve 8.5 millióért.

Nagyon tetszett, nagyon jó autó.

Mint minden prémiumautó, drága hozzá minden…

Minden ember pozitív visszajelzést adott, hogy gyönyörű.

G30 majd 1-2 év múlva

2021. szept. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!