Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ez a baleset bekövetkezett...

Ha ez a baleset bekövetkezett volna, ki lett volna a hibás?

Figyelt kérdés
Álltam a kereszteződésben legelől, és vártam arra, hogy el tudjak kanyarodni balra. Egyszercsak mellém gurult egy motoros, pár pillanattal azelőtt, hogy végre ki tudtam volna kanyarodni. Ekkor szólt, hogy "én megyek előbb, nem gondolod". Ha nem hallottam volna meg hogy szól, lehet hogy nekimentem volna, hála istennek nem így történt. Ő is balra kanyarodott egyébként. Ha bekövetkezett volna a baleset szerintetek ki lett volna a hibás?

2021. szept. 9. 14:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Azért az tök jó, hogy így 30 komment és másfél nap elteltével elárulod a részleteket.
2021. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha balra akarok kanyarodni akkor a felezovonalhoz huzodok nem gondolod? Mi volt számodra itt az új információ? Azt is leirtam, hogy legelől álltam.
2021. szept. 11. 15:43
 33/34 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz ezzel a "nyilván" dologgal, mert minden embernek más a "nyilván" és az egyáltalán nem nyilván, mivel minden ember egy különálló entitás saját tapasztalatokkal, emlékekkel, érzelmekkel stb.
2021. szept. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nyilván? Nyilván?! Azzal tisztában vagy, hogy felfestett kanyarodósávban nem kell balra húzódni?!
2021. szept. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!