Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw E46 coupe tükörlap csere?...

Bmw E46 coupe tükörlap csere? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
2000-es évjáratú Bmw E46 coupe-m van. Elektromosan állítható tükörlappal. Csak a tükörlap állítható elektromosan. Sajnos elrepedt a jobbos tükörlapom. Már levettem a komplett tükröt az autóról. Kérdésem pedig az lenne, hogy hogyan lehet belőle kivenni a tükörlapot? Sajnos azt nem tudom, hogy fűthető-e a tükör. Ez majd csak a tükörlap leszedése után fog kiderülni. Külön kapcsolója nincs a tükörfűtésnek. Szóval hogy tudom levenni a tükörlapot?

2021. szept. 11. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
2021. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Beviz Elek ***** válasza:

Használd már a google-t drága barátom. Olyan csodálatos világot élünk amikor szinte bármilyen információt megtalálhatsz.

[link]

2021. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 az nem én vagyok.

#2 szerinted még nem kerestem sehol? Csak mindehol is... sehol sem találtam magyarul semmit!!!

2021. szept. 11. 21:57
 4/9 A kérdező kommentje:
#2 nem magyar...
2021. szept. 11. 21:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs olyan speciális szerszáomom hozzá. Csavarhúzóval már feszítettem de sajnos sikertelenül.
2021. szept. 11. 22:00
 6/9 Beviz Elek ***** válasza:
Pedig csavarhúzóval is kijön. Rakj rongyot is a csavarhúzóra hogy ne sérüljön sem a tükörlap, sem a tükörház.
2021. szept. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De csak feszítsem csavarhúzóval?🤔
2021. szept. 12. 06:40
 8/9 Beviz Elek ***** válasza:

Igen, csak ha van akkor egy nagyobb lapos csavarhúzót használj hogy lehetőleg ne törd el jobban. Annak a tükörlapnak már mindegy viszont egyúttal gyakorolhatod a szétszedést hogy legközelebb jobban menjen.


4 helyen van bepattintva, be kell nyúlni a tükörlap mögé és kifelé kell húzni/feszíteni

2021. szept. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na hát sikerült úgy ahogy mondtad. Tényleg 4 helyen volt bepattanva. De nagyon nehezen adta meg magát. Sokáig kellett feszíteni és sok helyen a lapos csavarhúzóval. Ment a zöld kéz!
2021. szept. 12. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!