Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítványhoz orvosi alkalmas...

Jogosítványhoz orvosi alkalmassági vizsgálathoz kell időpontot foglalni a háziorvosnál?

Figyelt kérdés
Elég ha csak simán oda megyek az orvoshoz, és mondom neki hogy szeretnék alkalmassági lapot, vagy kell időpontot foglalni? Vagy orvosa válogatja?

#jogosítvány #autó #Alkakmassági
2021. szept. 12. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbb, ha felhívod és megkérdezed. Ha kell, akkor egyúttal kérhetsz időpontot is.
2021. szept. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én így csináltam. Besétáltam háziorvoshoz (akinél ráadásul soha sem voltam korábban, mert két éve költöztünk), mondtam, hogy orvosi alkalmasságit szeretnék B kategóriás jogosítványhoz és megcsináltuk (látásvizsgálat és vérnyomásmérés). 7.200 forint.
2021. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
legtöbb orvosnál nem kell időpont mert az egész kb 10 perc
2021. szept. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%
És jó ha bemagolod a számtáblát. Hogy ne kelljen 100 ezerért szemüveget venned ahhoz, hogy vezethess.
2021. okt. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4

Ennél nagyobb hülyeséget még nem olvastam.

Ha rossz a szemed, akkor csak magadat szívatod meg vele, hiszen erőlteted és tovább fog romlani.

Amúgy meg miből gondolod, hogy senkinek sincs olyan jó szeme, hogy lássa a szükséges számokat? Az alsó (apró) sort eleve nem kérték (bár elmondtam, mert láttam), az afelettit pedig mindenki látja, akinek nincs szüksége szemüvegre. Ha van, akkor pedig lásd fentebb, hogy akkor tényleg szemüveg kell.

2021. okt. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!