Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot ajanlanatok?

Milyen autot ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hasznalt autot keszulunk venni a parommal az alabbi kriteriumok alapjan:

-A keret kb 2.5 millio

-Fontos, hogy kezdo sofornek egyszeru legyen hasznalni

-Ha lehet, automata valtoval, de ha minden mas klappol, ettol el tudnank tekinteni

-Legyen biztonsagos

-A merete nem meghatarozo- itt arra gondolok, hogy pl nem kifejezetten csaladi autot keresunk.

-Nagyobb tavok megtetelere is alkalmas

-Benzines legyen


Igazabol teljesen zoldfulu vagyok a temaban, ezert is fordulok hozzatok. Barmilyen tippet, tanacsot szivesen veszek, nagyon halas lennek, ha tudnatok segiteni. : )


2021. szept. 12. 22:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
56%
Február óta van meg a Fiesta, csak műszakin volt és csak tankolni kell bele, remélem a jövőben is csak ennyit fog kérni. Híresen megbízható típusok.
2021. szept. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

9

Igen, szerintem is az a legbiztosabb, ha rendszeresen lecsekkolják a kocsit. Örülök, hogy ennyire bevált neked. : )


10

Na látod, nem is tudtam, hogy Magyarországon ez nem elterjedt típus. Én Oroszországban élek és itt nagyon sok van belőlük- pont ez keltette fel a figyelmem vele kapcsolatban. Megnézem a másikat is, amit ajánlottál. Köszi a tippet. : )


11

Ez biztatóan hangzik, köszönöm. : )

2021. szept. 17. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!