Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes ezt nem annyiban hagyni?

Érdemes ezt nem annyiban hagyni?

Figyelt kérdés
A történet annyi, hogy haladtam a városban normális tempóban, 55-el, belső sávban, jobbra tartani nem lehetett, így kénytelen voltam ott haladni. Egy fekete kocsi mögöttem jön az autóm fenekébe, körforgalom előtt bőgeti a motort, a körforgalom végén kiengedtem a gyalogosokat, akkor is bőgette, majd kiérünk a körforgalomból, hirtelen jobbról kielőz, én rádudáltam egyet, mire ő büntető fékezett egyet, aztán padlógázzal elhajtott. Sajnos nem volt nálam kamera, amit bánok. De mit gondoltok, érdemes a közösségi oldalon ezt megosztani, hogy esetleg valakinek nincs-e erről felvétele, vagy hagyjam inkább? Nem volt kellemes szitu, s egyszerűen felháborítónak tartom, hogy valaki úgy gondolja, neki mindent lehet.
2021. szept. 13. 21:57
1 2
 1/17 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Lépj túl rajta, még fogsz találkozni ennél rosszabbal is :)
2021. szept. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet, igazad van, bár tudta a patkány szerintem, hogy nincs térfigyelő a körforgalomban. Azért egy kamerát beszerzek.
2021. szept. 13. 22:01
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel a "hagyd a francba" kezdetű szövegekkel hogy mivel nincs retorzió az ilyen patkányok azt hiszik bármit megtehetnek. Szerezz be egy kamerát és dobd fel a megfelelő helyre hogy a rendőrök is lássák. Fizessen szépen a patkány gheci ha már ekkora öntudata van.
2021. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

Hagyd a francba, én most jöttem haza, 150km-t mentem, két kezemen nem tudom megszámolni, mennyi fsszal találkoztam.

És holnap kezdődik elölről.

Csak amit nem értek, hogy ma is jött nekem is a sggemben egy kis piros corsa fényszóróval, hogy ezek tényleg miért nem félnek egy kicsit sem, hogy valaki egy ütéssel átpasszolja őket a túlvilágra?

Komámat rendszeresen így kóstolgatják, és még csak nem is sejtik, az előttük cammogó bontószökevény III-as golfban egy 8 éve rendszeresen kungfuzó jóember lapul.

Volt már, hogy kiszállt, nem győznek olyankor a gázba taposni.

2021. szept. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én azért reménykedem benne, hogy valaki felvette az esetet. Hátha felkerül.
2021. szept. 13. 22:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szerelj be menetrögzítő kamerát
2021. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Már rendeltem egyet. Az az érdekes, hogy 5 éve vezetek, de ilyen még sose ért.
2021. szept. 13. 22:34
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy a kamionosokat, buszosokat Páv-ra küldik, ahol szó szerint a nemi életéről is kikérdezik az embert. Vajon ez a B-s jogsi esetében miért nem követelmény? Érthetetlen.
2021. szept. 13. 23:13
 9/17 anonim ***** válasza:
51%

Felvétel nélkül nincs értelme foglalkozni vele, ezer ilyen történik nap, mint nap. Nincs rá sok esély, hogy azonosítsák és megbüntessék.


Amúgy a dudálás ilyen esetben semmire nem jó, csak olaj a tűzre.

Valószínűleg azzal provokáltad ki a büntiféket.

2021. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Lehet, s ha egyedül ültem volna a kocsiban, akkor lehet nem dudálok, de hátul is ültek a kocsiban. AZ én testi épségemet veszélyeztesse, bánom is én, de másét ne, azért mindig ugrottam.
2021. szept. 13. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!