Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honnan tudnék hozzájutni egy...

Honnan tudnék hozzájutni egy Lancia Delta Integrale-hoz?

Figyelt kérdés

- Itt a lényeg hogy nem tízmilliós tételben gondolkozom, ha esetleg belehet a szerezni olcsóbban.


- Mennyi az alja amiért még lehet venni akár külföldről?


- Tudom hogy legenda, kérlek a kérdésre válaszoljatok.


- Ha nem lehet beszerezni olcsón akkor nem, ha igen kérlek írjátok meg.


Köszönöm!



2021. szept. 13. 23:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nézegeted a hirdetéseket, árveréseket és ha van egy jó árban, akkor lecsapsz rá.
2021. szept. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
3 millióért adok neked egy üres bódét.
2021. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, hogy legenda, akkor gondolom ismered a kocsi történetét nagyjából, miért legenda, mennyit gyártottak, mire használták, ezért mennyire lehet kevés az értelmes példány...

Innentől, ahogy írták, nem nehéz összerakni, hogy nincs legenda olcsón... A hobbi old/youngtimer nem a fillérbaszók sportja, ez van.

2021. szept. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 veterán vas ***** válasza:
87%

Elsőre kidobott egy 5,5 milliósat, 88-as kiadású csöves.

Az Autóscout24-en találtam.

2021. szept. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
autoscouton van jópár, 10 misi körül mennek
2021. szept. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
en ugy tudom ez egy sima sorozatgyartasos utcai auto volt, amire itt az emberek gondolnak legendakent az az lesz amibol csak parat gyartottak utcai valtozatban a rally szabalyok miatt, mint a Delta S4 Stradale vagy a Delta HF Evo utcai valtozata. De a legenda szerintem eros tulzas, pusztan jo soforjeik voltak, az Audi sokkal nivosabb mert ok hoztak be az osszkerekhajtast a rallyba ami a mai napig standard dolog. Valentino Rossi is tudott vilagbajnok lenni egy olyan csapatban ami mindig a kozep vagy hatmezonyben kullogott addig.
2021. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Olcsón már nem fogsz találni. Alapból ritka eléggé és az árát is meg kell fizetni.

Pár millióért talán talán 3 évente egyszer felbukkan egy lepukkant alap változat (nem 16v, nem Evo) amit elég erőteljesen fel kell újítani. Illetve ez tényleg egy megbízhatatlan típus így sosincs kész.

2021. szept. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
a #3-as nagyon szépen megfogalmazta, hogy az OT nem a fillérbaszó (vagyis úgy magyarország lakosságának a 99%-a) embereknek való, de én úgy módosítanám hogy az autózás nem a magyaroknak való :DD Mi vagyunk a "tankojjá kétezeré bele báttya" nép akik esküszünk a 40 éves autókra mert azok nem romlanak el LOL néha úgy szégyellem magam egy nemzet helyett
2021. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Havi 200-ból ne legyél fillérbaszó..😁 így hogy mondod inkább veszek valami olcsó autót ami keveset eszik és nem kell rá sokat költeni 😄 egyszerűbb ebben az országban ha nincs egy nagyon jó állásod/szakmád.


Örülök neki hogy te nem vagy fillérbaszó és megteheted azt amit az ország többsége nem vagy egy nagy rétege.

2021. szept. 15. 13:31
 10/14 anonim ***** válasza:
mindenkinek nyitva az ajto hogy dobbantson errol a leprateleprol. Meguntam hogy szep autokat max a falamon birtokolhatok poszterkent :/ . Neked is lehet ilyen Lanciad siman, csak dontened kell hogy feladod-e erte az itteni eleted.
2021. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!