Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van sok használt autóban...

Miért van sok használt autóban 300.000 vagy, akár 700.000 km beletéve?

Figyelt kérdés

Ezekből az autóból sohasem szálltak ki?

Jó, tudom, sokat használták külföldi utakra,vagy, dolgozni jártak vele stb, stb,de akkor is túl sok km-t tesznek sokan az autóba és amikor eladásra kínálják, ugyanolyan árban adják, mint a jóval kevesebbet futott autókat.

Mindannyian tudjuk, hogy a sok km-t használt autóknál bizony sok a kopó alkatrész, amiket drágán cserélni kell és mégis, ahogy írtam már abban az árban adják el az autókat, mint a jóval kevesebbet futottakat.

Típust nem írok, de amit láttam,hírdetést az pofátlanság volt az eladó részéről.

Az autó 2007-es, rommá törve az eleje és a hirdető 700.000 forintot kért érte.(tudom, kérni lehet...)

Szintén ugyanaz a típus,évjárat felszereltség másik hírdető (az autó teljesen egyben van) a hírdető 750.000 forintot kért az autóért.

Elgondolkodtató, hogy egyesek nincsenek tisztában az árakkal, (vagy leszarják) ,hogy egy használt autót ami törött vagy sok km-t futott mennyiért kellene eladni.



#Aránytalan árak.
2021. szept. 15. 00:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés megléte igazolja azt, hogy miért olyan népszerű az óratekerés. Minden mindegy, csak az óraállás legyen alacsony. Ha tízből csak egy ember az óraállás alapján vesz kocsit, idővel elkel minden kocsi, a külföldi roncsok is. Átnézetni előtte nem fogja, mert arra nem költ.
2021. szept. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#12 Ez igaz. Tekerik az órát, szépen kitakarítják, kipolírozzák a kocsit és kész is a hibátlan keveset futott kocsi 500ért.
2021. szept. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 qkker1 ***** válasza:
75%

"kész is a hibátlan keveset futott kocsi 500ért."


Orvos házaspár negyedik autója, garázsban tartott, nem dohányzó, rendszeresen szervizelt, top zustand.

2021. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Ami 400+ ezer km-es az 95%-ban taxi volt... a maradékból meg elég nehéz kimazsolázni ami még értelmes állapotú maradt és magánhasználatú volt.
2021. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
#13 De csakis frissen behozottan németből
2021. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sokan irracionálisan vállalunk munkat, meg rossz helyen van a házunk, stb, emiatt megyek én is havi 5000 km-t. Mert Magyarországon akarok élni, de sokat kell legyek külföldön is (ilyen a munkam), de Szabolcsiként nem akarok kimaradni a zalai haverokkal való programokból sem. Csak az utóbbi kör majdnem 1000 km egy hétvégén.
2021. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Na erre tipikus példa az amit egyik évben olvastam Totalcaron.

Volt egy kb 10 éves Audi vagy 900ezer valós kilométerrel, de olyan állapotban volt hogy egy nepper megvette, vissza tekerte 180ezerre és gond nélkül besz0pta egy vevő hogy annyi a valós az állapota miatt.

Amúgy ez kb igaz lehet a külföldről neoperek által behozott 15-20 éves kocsik nagy részére hogy az óra szerinti kilométer többszöröse van benne.

2021. szept. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!