Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A COVID miatt most nem hosszab...

A COVID miatt most nem hosszabbították meg a két éves határidőt a sikeres elméleti vizsga és forgalmi vizsga között?

Figyelt kérdés

Olvastam róla cikkeket, linkelek is: [link]


[link]


De mivel nem vagyok szakértő, sose tudok megbizonyosodni 100%-ra ezekből a jogi szövegekből 😅 Én úgy értem, hogy ha folyamatban volt a két év, akkor 180 nap jár, de utána hogy ha a veszélyhelyzet alatt, vagy közvetlenül utána járt le, akkor mond még 180 napot. Nekem úgy volt hogy 2019. Október végén tettem le az elméletet. Vezettem, de elég türelmetlen oktatókat fogtam ki mindig, akik káromkodtak nekem stb. Úgyhogy sokat otthagytam, iskolát is váltottam és alatta volt két karantén időszak, ahol hónapokig nem tudtam gyakorolni. A vizsgáim se sikerültek jól, valszeg benne leszek az időbe mert mostmar megyek vizsgázni, de ha most megint 1-2 vizsga nem sikerül, gyakorlatilag kicsúsztam. Nem akarok panaszkodni, de közte a pénzem is elfogyott, voltak családi tragédiák, nagyon jókat hallottam az iskoláról, de muszaj volt váltanom mert egy normalis oktatót nem találtam. Ez se panaszkodás, de kicsit így kitolás,hogy más 2 évig gyakorolhat, persze ez sokszor ilyenek miatt is húzódik, hogy pénz, adminisztráció, nekünk meg vagy közel fél év kiesett így,hogy gyakorolni se tudtunk. Más hogy van ezzel, van még valaki ilyen helyzetben? Köszi a válaszokat!



2021. szept. 15. 04:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 19 julius elején lett meg a kresz es fél év plusz időt kaptam, igy 22 februarig mehettem volna vizsgazni, vegul julius kozepen lett meg a 2. vizsgám.
2021. szept. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó, köszi! :) Akkor jól értettem. Ezt igényelni kellett, vagy automatikusan megkaptad?
2021. szept. 15. 08:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oktatóm kérdezett rá az autossulinal. Te is kerdezz ra, mielott lejarna a 2 ev.
2021. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2021. szept. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!