Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a pasiról, aki annyira nem érzi a kocsit, hogy parkolaskor kiszáll és megnézi, mennyi hely van még?

Figyelt kérdés
2021. szept. 18. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csinálja ezt, minthogy valaminek nekimenjen. Engem különösebben nem érdekel. Tényleg, inkább csinálja ezt, minthogy valaminek nekimenjen. De most különösebben engem nem érdekel, nem nézek le valakit attól még, ha ezt csinálja.
2021. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is csinálom sokszor, ha bizonytalan vagyok, mennyi hely van az autó körül. Sőt, bár az újabb autónkban 360-fokos kamera van, néha még ott is kiszállok, és megnézem, mert a járdaszegélyt néha nem látom jól a kamerán át.
2021. szept. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van esze.
2021. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Néha én is megteszem, pedig van autóm ami 20 éve van meg és jól ismerem, de az utolsó 20-30 centit nagyon nem érezni..
2021. szept. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
1 millió km felett vezettem már, de a kis Renaultból most is kiszállok, mikor városban beszorítom valami szűk helyre, mert 10 centit egyszerűen sehogy sem tudsz már érzékelni az autóból, parkradar ebben pedig még nincs. Biztos van aki kinevet, de mégnagyobb szégyen lenne, ha nekimennék valaminek. Így legalább elmondhatom, hogy az utóbbi 10 évben egy hajszálkarcot sem okoztam egy autón sem önhibámból.
2021. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én viszonylag jó parkolónak tekintem magam. De mióta vettem egy napi használós kisautót valahogy azt egyáltalán nem érzem az utolso 30-40 centimétert. Pedig az S320-al mindig sikerül beállnom normalisan.


Okos ember és figyel más autójára.

2021. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Amióta az eddigi három-, ötajtós és sedan kasztnis kocsik után kombiban ülök, én sem tudom biztosra, hol a segge.

Pedig 31 éve vezetek.

Egyelőre általában alulsaccolom a távolságot, szóval messzebb fékezek be, mint gondoltam, de ahogy majd közelítek az optimumhoz, tutira lesz, amikor kiszállok megnézni, mennyi van még.


A túlzott önbizalom veszélyesebb.

2021. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!