Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kell utálkozni egy...

Miért kell utálkozni egy másik márkájú vagy más gyártmányú autó iránt?

Figyelt kérdés
Attól, hogy valaki egy adott márkát szeret miért kell utálni bizonyos márkákat, vagy, ha egy adott nemzet autóit szereti egy illető miért kell utálni köpkódni a többit? Néhány ember olyan véresen komolyan veszi mint, ha ő lenne egy adott márka fejlesztőmérnöke, de ugyan ezt lehetne kérdezni a dízel és benzin közötti vitában is, autós közösségekben mást sem hallani, hogy veszekednek ilyeneken, szidják egymás anyját, de elég megnézni bármilyen autós posztot is, személyes tapasztalatból is mondom, én is mindig megkapom, hogy szar japán, meg rizsrakéta, meg fűnyíró stb stb.

2021. szept. 20. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell. Már a kérdésfelvetés is rosszm
2021. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a lényeg attól leszűrhető😅
2021. szept. 20. 22:25
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Alapból Magyarországon nagyon nagy a frusztráció, aztán az emberek ezen élik ki magukat.. Nem értem én sem, miért nem fér meg a BMW és az Audi egymás mellett, a Toyota a VW mellett, és így tovább. Én pl olyan vagyok, hogy a Suzukitól és a Kispolszkitól kezdve az Audi A8-ason keresztül a Rolls Royce-ig mindent imádok, aminek kereke van.
2021. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, erről beszélek, meg nem is az, hogy mindenki szeressen mindent, de ha egyszer nem szeretek egy autót vagy egy márkát akkor azt miért kell leszólogatni, meg szarozni, nem tetszik kész elmegyek mellette, de viszont olyan szempontból mindegyik autó csodálatra méltó, hogy egy komoly mérnöki teljesítmény.
2021. szept. 20. 22:31
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Egyébként ez tényleg csak a magyarokra jellemző. Én itt élek Ausztriában és senki nem veri az autójára. De német és angol fórumokon se látok annyi és olyan szintű vitákat, mint a magyar oldalakon. Tényleg ez csak ilyen magyar szokás, hogy leszólni a másikét.


Én speciel japán és amerikai autókat szeretem jobban, de abszolút elismerem a német autókat is, vezettem is már, volt is nekünk olyan és bátran ajánlom őket azoknak, akik arra vágynak. Semmi értelme gyűlölködni, mindegyik nemzet mindegyik autójának megvan a maga szépe. Munkatársam és én például két különböző véglet vagyunk abból a szempontból, hogy ő most BMW M3-ra gyűjt. 450 lóerő, azt hiszem. Meg nagy BMW fan. Én nekem Mazda mx-5-öm van, mindig is ez volt az álmom, szoktunk róla beszélni és abszolút elismeri, hogy a kis mx-5 nagyon élvezetes autó és megérti, hogy nekem az tetszik. Én pedig megértem, hogy neki a 400+ lóerő tetszik nagyon. Ilyen ez és jókat beszélgetünk róluk, bármiféle gyűlölet nélkül. :D

2021. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%
#5 Csak próbáld meg szerelni a japán/amerikai után az európai szemetet. egyből nem fogod annyira elismerni őket. :D
2021. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
6-os jól mondja!
2021. szept. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Na tessék, itt van végre egy igazi magyar habitus a 6os személyében.
2021. szept. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindegyik márkának van jobban és kevésbé jól sikerült modelljei, de sok azok közül is csak bizonyos szempontokból, egyik ebben jobb másik abban.
2021. szept. 21. 08:42
 10/13 A kérdező kommentje:
6-os akiknek meg európai autója van azoktól én meg azt hallom, hogy japán fűnyíró, meg kirohad alólam, meg, hogy papírból van, mindegyiken lehet fogást találni és azt is elimserem, hogy van benne igazság is, de vigyázni kell rá és akkor mindegyik lehet örök életű
2021. szept. 21. 08:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!