Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Polo IV (2003) 1.4...

Volkswagen Polo IV (2003) 1.4 Vagy Renault Megane 1.6 2004 et választanád?

Figyelt kérdés

Mindkettő jó állapotban van, nem tudok dönteni. Megköszönöm, ha leírjátok, hogy melyiket miért vennéd, vagy nem vennéd. Ha alázatosan, normális stílusban le tudod írni a véleményed, akkor jöhetnek akár német, francia autógyűlölők is. Na kezdem :


VW Polo IV 1.4. 75 le. Félek, hogy 75 Ló kevés mert 2 havonta pályázok, anno majdnem vettem egy pólót, de abban nem volt klima ebbe azt irja, mondja van, félek h atba** és nincs is benne csak klima nelkuli alaphutő, vagy mi az :D


Renaulthoz húz a szívem, Én szeretem a francia autókat sosem volt baj velük, nyilvan benzines mindkét autó, nálam csak benzin jöhet szóba, mert gyűllöm a dízel szagát :D Szóvala francia autoknal viszont felek az elektronikai problémaktol. Nekünk meg a scaladomban par éves francia autok vannak azoknak nyilvan semmi baja, de ez mar azert idősebb 2004-es. :D


Hasoló levezetést, indoklást szeretnék kérni, Te melyiket vennéd, miért?


Köszönöm szépen, hogy végigolvastál és mégegyszer köszi , ha válaszolsz is.



#Volkswagen, Renault, német, Francia, autó, kocsi, car, speed, péntek esti crusing, smoke and benzin
2021. szept. 21. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megane picivel jobban megy, picivel többet is eszik. Döntsd el neked megéri e ez a némi plusz teljesítmény. Más szempont ebben a kategóriában nem nagyon van. Azt kell elhozni, amelyik jobb állapotban van.
2021. szept. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Én a Meganet venném, a Polot semmibe se nézem olyan kicsi.
2021. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, Nekem is Megane-hoz húz a szívem ;) Németekben az a tapasztalatom (adott esetbena polóban) fele ennyi extra/kényelem sincs :D
2021. szept. 21. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartam francia autót venni. Aztán a jóautókon szembe jött velem egy jól kinéző, nem lelakott 1,4-es Megane 2 Grandtour. (a kombi mondjuk elvárás volt).

Megnéztem, és bele is ugrottam. Volt pár elektromos hibája, meg kellett rá egy garnitúra gumi, de azóta, mióta nálam van, kellő odafigyelés mellett szerviztől szervizig járok vele (10 ezrenként cserélek olajat), ha közben megmihálylik valami -budapesti utakon főként lengéscsillapító, rugó, szilent- javíttatom.

Mivel a legnehezebb bódéban a legkisebb motor van, nyáron, klímával max 8 liter az én stílusomban, ha pályázom, lemegy akár 6,8-ig is.

Télen, nagy hidegben viszont -főként ha csak melóba járok, ami 6 km a lakástól- viszont felmegy 9-re is.

De kényelmes, és szép is.

Nem akartam francia autót, de nem bántam meg.

2021. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!