Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek Lányomnak jó autó...

Szerintetek Lányomnak jó autó a Mercedes A 160 1998-ból?

Figyelt kérdés

Mindenáron ilyen kotla problémahalmazt néz. Kis Vw vagy Valami Francia autó nem jó, neki merci kell. Ilyen vana abartnőjének és problémamentes, hát persze, hogy problémamentes. Ott is az apja fizeti, ezt meg én fizetném. Nekem Suzuki Ignisem van, nem tudom mit lehet egy 20+ éves merciben szeretni, ráadásul gusztustalanul néz ki. De ragazskodik hozzá :


Szerintetek nagyon sokat kene ra kolteni? Vagy megis hogy kepzeljem el afenntartast? Azzal tomik tele a fejet h ebbe sinsc ami elromoljon mint a suzukimba. de ez szerintem nem igaz.


Íme az autó :


[link]


Szerintetek?



#Mercedes A160,140-es, 1. autó, kocsi, mercit persze 400ert
2021. szept. 22. 20:18
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Az igenis se szép, de az legalább egy megbízható konstrukció. Egy dolog biztos, több baj lesz vele mint szuszkával és többe is kerül.
2021. szept. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
50%

Én nem venném meg ezt, annyi rosszat mondanak róla hogy ha negyede igaz akkor is sok.

AMúgy meg én nem vennék gyereknek autót, igaz nekem se vett apám.

HA akartam, akkor törekednem kellett hogy legyen. Mert az is igaz hogy az ilyeneket nem becsüli meg egyik gyerek sem, főleg mint a tied hogy azért kell neki mert másnak is ilyen van.

Majd a javitás is a tied lesz???

2021. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Én sem kaptam autót, de egyszerűen más világ van. Vagy nem tudom, de maximálisan egyet értek mindkettőtökkel. Tuti, hogy nem fogja úgy értékelni, mint amit magának vesz. Hát ez az, hogy egyelőre a javítást is nekem kell fizetni és igen, ettől félek én is, hogy a Suzukitol jóval drágább. :))
2021. szept. 22. 20:35
 4/43 anonim ***** válasza:
95%

2016-ban importálták, akkor 188ezres óraállással.

Óra szerint alig használták itthon, többször is ki volt vonva a forgalomból.


Ez alapján lehet egy keveset futott, kihasználatlan kocsi, vagy egy problémahalmaz.


A furcsa viszont az, hogy sem eredetvizsgálatról, sem műszaki vizsgálatról nincs lekérdezhető adat. Csak annyi, hogy 2022.10.03.-ig van rajta műszaki.


Megbízható szerelővel meg kell nézetni vásárlás előtt. Ő tud mondani kb. árakat is alkatrészekre.

2021. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
85%

Az A Mercedesekre igen sok panasz volt, röviden úgy lehet össze foglalni, hogy messze nem a Mercikre jellemző minőség, megbízhatóság, de a Mercedesekre jellemző alkatrész költségek.


Az képekről nem lehet megítélni, hogy egy 400ezerért árult autóra mennyit kell még pluszban költeni, hogy az rendben legyen - meg kell nézni, ha komolyan érdekel, de biztos, hogy egy öreg Merci kell?

2021. szept. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
Én annyira nem vagyok szakértő, de ezzel a típussal úgy hallottam másnak is akadt problémája..
2021. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Hát nekem sem kéne egy ilyen öreg merci, na meg hogy öreg, dehát merci :) igyekszem elfelejtetni vele az autot :)
2021. szept. 22. 20:58
 8/43 anonim ***** válasza:
9%
Én szerintem egyidős vagyok lányoddal, én magamnak vettem autót, eszembe se jutott apám zaklatni ezzel. Első autóm egy Mazda 2-es volt, most fél éve vettem új autót, ebben apám annyit segít, hogy valamivel kevesebbet fizetek neki a lakhatásért havonta. Én is azt mondom, hogy ne te vedd meg neki, majd ő intézi magának és a szervizt is, meg mindent, amit kell.
2021. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy gondolom hogyha te veszed neki az autót, akkor azért valamilyen szinten igazodhatna a lányod a te elképzelésedhez is... Ezeknek az autóknak nagyon rossz hírük van, szerintem ajánlj fel neki egy másik típust elvégre csak a te pénzed fog elmenni rá... Mondom ezt úgy hogy valószínűleg én is egyidős lehetek a lányoddal, nekem is egy romhalmazom van, aminél találtam volna sokkal jobbat is, de a saját pénzemet baszom el rá🤷‍♂️
2021. szept. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
94%
Ne keresd magadnak a bajt. Én is azt mondom amit már előttem más, hogy ideje egy kis életre való nevelésnek: aki elég idős a vezetéshez, az elég idős a munkához is. Feltételezem, hogy otthon él veled/veletek, szóval se rezsi, se bérleti díj, se ingatlanhitel, se semmi ilyesmi. Így meg még minimálbérből is 3 hónap alatt össze lehet kaparni a pénzt egy ilyen olcsó autóra. Szóval hajrá.
2021. szept. 23. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!