Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek Lányomnak jó autó...

Szerintetek Lányomnak jó autó a Mercedes A 160 1998-ból?

Figyelt kérdés

Mindenáron ilyen kotla problémahalmazt néz. Kis Vw vagy Valami Francia autó nem jó, neki merci kell. Ilyen vana abartnőjének és problémamentes, hát persze, hogy problémamentes. Ott is az apja fizeti, ezt meg én fizetném. Nekem Suzuki Ignisem van, nem tudom mit lehet egy 20+ éves merciben szeretni, ráadásul gusztustalanul néz ki. De ragazskodik hozzá :


Szerintetek nagyon sokat kene ra kolteni? Vagy megis hogy kepzeljem el afenntartast? Azzal tomik tele a fejet h ebbe sinsc ami elromoljon mint a suzukimba. de ez szerintem nem igaz.


Íme az autó :


[link]


Szerintetek?



#Mercedes A160,140-es, 1. autó, kocsi, mercit persze 400ert
2021. szept. 22. 20:18
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat, a segítségetekkel, érveitekkel sikerült lebeszélni a lányomat a fent említett autóról, a Mercedes A -ról. Egyeztettem szerelővel is, Ő is azt mondta, hogy messze kerüljem el :)


Végül egy Ford Focus 1.6. Benzint vettünk a lányomnak.


Jövök mindenkinek egy sörrel. Még így is olcsóbban megúszom, mint a Merci javítása ;)

2021. okt. 10. 12:12
 42/43 anonim ***** válasza:

Na, a fóka az kb jellegtelen autó (mondjuk a merdzsó is az lett volna) viszont elég kevesen panaszkodnak a megbízhatóságára..


a citromos Gössert szeretem, hozhatod :D

2021. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 A kérdező kommentje:

Én is így hallottam és ez a lényeg. :D


Egy citromos Gösser rendel, rendben :D

2021. okt. 10. 14:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!