Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindjárt vizsgázok, de nagyon...

Mindjárt vizsgázok, de nagyon aggódok, ti ,hogy csináltátok?

Figyelt kérdés

Jövőhéten, vizsgázok és néha, úgy érzem, teljesen tudok vezetni, és jól megy. De van néhány alkalom, amikor egy órán egyszerűen nem tudok ott lenni fejben és olyan mintha első órámat vezetném. Mai napon, is alig tudtam vezetni, egyszerűen összekavarodok és nem tudok figyelni. Mondta is az oktató, hogy nem tudja ma mi volt velem, mert nem ezt szokta meg tőlem, mert eddig szinte tökéletesen vezettem. Nálatok, volt ilyen? Vagy mitől lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat :D



2021. szept. 24. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Az lehet a legnagyobb gond hogy aggódsz hogy mi lesz ha nem sikerül, mi lesz ha sikerül stb… az a lényeg ha van rá mód és lehetőség akkor (nem tudom milyen jogsit raksz le, ha autót akkor egy forgalomtól NEM elzárt magánterületen esetleg tudsz gyakorolni. Ez segíthet hogy magabiztosabb legyél.
2021. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krwkco ***** válasza:
100%
Szuggeráld magadnak a magabiztosságot. Mondogass magadban ilyeneket: Könnyedén vezetek. Ura vagyok az autónak. Áramlok a forgalommal, mint egy nagy folyóval. Meg hasonlókat.
2021. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En vizsga elott 2 nappal olyan szinten voltam bena,hogy mikor hazaertem vegig bogten az estet,masnap pedig a fonokomet kerleltem,hogy ne engedjen el szabira,hogy le tudjam mondani a vizsgat😅

Egy darab parkolasom nem sikerult,tizedszer sem.elmentem egyenesen a kotelezo haladasi irany tabla hangos megjegyzese utan,es meg a behajtani tilos tablat is megemlitettem.

Vizsga elotti vezetesen is voltak apro hibaim,a vizsgan viszont 1 hibapontal siman atmentem.l3 se keklett vezetnem az egesz utvonalat,a felenel visszaforditott a v.biztos.

Inkabb vizsga elott legyen egy szetesesed,mint a vizsgan.

Fejben kell atkattintani magad a vizsga elott.

2021. szept. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bizony volt, egy hete vizsgáztam! Gyakorlás alatt annyit bénáztam, el sem tudtam képzelni hogy nekem ez hogy fog majd sikerülni!Nagyon izgultam!Aztán azt mondtam magamnak hogy minek izgulni, meg tudok bukni izgulás nélkül is :D!Amikor majd vezetsz akkor mindig az előtted lévő szakaszra koncentrálj, ne mondjuk az előtted lévő parkolásra gondolj!Először az indulás előtti ellenőrzésre, na ezen is túlvagyok, aztán hogy kiérj a tanpályáról, na ezen is túlvagyok stb!Ügyesebben fogsz vezetni, mert akarod hogy sikerüljön a vizsga,és most önállóan kell,nem fog senki beleszólni! Sok sikert! Írd majd meg hogy sikerült!
2021. szept. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!